Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: Need for speed Hot Pursuit na PS3 dorwałem za dychę (XD) choć płyta była porysowana i był problem przez to z używaniem turbo i zakłócacza w grze- ale karierę gliny zrobiłem ;) Dwa lata później kupiłem na PC za dwie dychy i ukończyłem całość. Z innych tytułów to Beyond Two Souls, mam na PS3 (bo steelbook) i PC oraz Life is Strange na PS4 (bo kolekcjonerka, a PS4 nawet nie
@vulcanitu jeśli mam fantazje pocisnąć w dany tytuł na drugim sprzęcie to kupuje raczej gdy jest w dobrej promocji, np civke na xboxa tak kupiłem i radośnie spędziłem kilkanaście godzin na hotseat z różowa na xsx, za parędziesiąt zł warto było, w sumie tania rozrywka
@vulcanitu: Raczej nie, chyba, że z jakiegoś powodu chcę mieć grę na danej platformie. Przykładowo Wiedźmina ograłem na PC, a że ostatnio więcej gram na konsoli, to kupiłem go w promocji też na konsole i przy następnym ogrywaniu, będę grał na konsoli.
@vulcanitu: tak. Wiedzmina 3 miałem na Switch, PS4, darmowa kopia rozdawana była na PC. Tylko na Xboxa nie kupiłem. Cyberpunka kupowałem i na Xboxa i PS4, Stardrew Valley kupowałem na switcha, PC i telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Juz nie mówiąc o dzieciństwie kiedy za każdym razem wracając do Wowa kupowało się od nowa battle chest - bo wychodził taniej niz kupic pre paid i dodatki xD