Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zostawiła mnie z dnia na dzień. Chciałem, żeby mi wyjaśniła co się stało to odpowiedziała, że ona nic nie musi mi wyjaśniać. Byliśmy razem 5 lat. Jak w każdym związku raz lepiej raz gorzej. Po tygodniu dowiedziałem się, że poznała kogoś. I pytanie do was. Czy waszym zadaniem jej zachowanie to typowe jak kobieta kończy związek czy moja była po prostu to dno? Jak by powiedziała, że dla niej coś się wypaliło czy nie widzi nas zrozumiał bym to. To był mój pierwszy związek dlatego pytam bo nie mam doświadczenia. #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6379c564079dfc321f979016
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: możliwe, że byłeś z debilką przez ten czas i znalazła kogoś innego i zwiała albo ty odpierdzielasz coś co chwilę i już się miarka przebrała.
Jeżeli macie obecnie mniej niż 22 lata lub w okolicy to nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Na razie to takie durne zabawy są.
Dziewczyna zostawiła mnie z dnia na dzień. (...) Po tygodniu dowiedziałem się, że poznała kogoś. I pytanie do was. Czy waszym zadaniem jej zachowanie to typowe jak kobieta kończy związek czy moja była po prostu to dno?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale że co typowe? W sensie czy typowe jest to, że laska nie puści się jednej gałęzi, zanim nie złapie drugiej, a ty byłeś tą gałęzią, którą od dawna chciała puścić, co niezwłocznie