Wpis z mikrobloga

@Sin-: trzeba było więcej xd napisać, to byłby jeszcze bardziej informacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nic mnie nie zapiekło, jeśli coś nie działa jak powinno, to trzeba o tym mówić, śmieszy mnie tylko to co napisałem wyżej oraz to, że sposób w jaki to jest robione (to informowanie) często polega na sprowadzeniu Muska do pozycji jakiegoś przygłupa
@poleglem: Oj zapewniam Ciebie, że gdyby Bezos czy Gates w taki sam sposób się zachowali jak Twój Musk to miałbyś na wykopie całą fabrykę trolli którzy nie mieliby najmniejszej litości. I słusznie :P
Moje „xD” jest wręcz niezauważalne, a jak widać strasznie Ciebie zapiekło ¯_(ツ)_/¯

Dla Twojej informacji to Musk musi rozwiązać ów problem bo inaczej pojawią się pozwy.
@Sin-: ja cie zapewniam, że jakbym napisał coś w stylu "niech on już sie zajmie Teslą, choć nawet to mu słabo idzie", to bym dostał pare plusów i nikt by do mnie nie pisał, jak typ wyżej, że nie mam nic do dodania, a komentuje, bo wtedy to byłby bardzo wartościowy komentarz w tej dyskusji
kpienie (chyba że twoje niezauważalne xd miało inne znaczenie) z porażek jest w porządku, ale z