Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem starego kompa i brak kasy bo nie chodziłem do kolchozu to tak bardzo marzyło mi się, żeby w końcu mieć tego lepszego kompa i kupić sobie fajne gierki. Gdy poszedłem do kolchozu, kupiłem nowego kompa to praktycznie już w nic mi się nie chciało grac. Teraz w wieku 26 lat tak diametralnie mi się punkt widzenia na wszystko zmienił, że nawet gierki już mnie nie cieszą tak jak te 2-3 lata temu.
#przegryw
  • 29
@Espance: No ja za gówniarza jeszcze do 2 gimbazy miałem starego kompa i ciągle go ulepszałem, żeby najnowsze gierki chociaż na najniższych się odpaliły. Później licbaza, studia i trochę się obserwowało te premiery nowych gierek- aż zazdrościło się rówieśnikom z bogatych domów -bo im starzy wszystko kupili, w tym jakieś play station, auto czy opłacali czynsz i wysyłali kasę na studia. Mi było szkoda kasy, której miałem mało.
Po znalezieniu pierwszej
@Espance: ja to samo, przez zakupem miałem zaplanowane z 30 gier do ogrania, po zakupie w ciągu dwóch lat ograłem max 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najwięcej radości i tak sprawia mi granie w Gothica, Wolfestein Retrurn To The Castle i inne stare gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Espance: Też tak miałem przez pierwsze 2-3 lata po rozpoczęciu pracy, ale z czasem apetyt na gierki powrócił, z tym że po 8h siedzienia na kompie w pracy nie mam już ochoty na niego patrzeć. Obecnie wolę rozwalić się przed TV z padem w ręku lub popykać na kieszonsolce.
@Espance: Ja już od kilku miesięcy ściągam jakieś gierki na androida bo bym sobie w coś pograł, ale jak już odpale to jestem znudzony po 5minutach. I tak szukam bezsensu dalej, ale dobrze wiem, że każda będzie nudna xd
@Espance Miałem ten sam problem co reszta komentujący przez pewien czas. Głównym powodem u mnie takiego stanu jest to że pracuje przy komputerze i zwyczajnie nie chce mi się po powrocie do domu znów siadać do kompa. Ostatnimi czasy jednak się to poprawiło bo potrafię siąść i pograć nawet kilka godzin ale właściwie tylko w jedną grę (dobrze ze chociaż jedną taka znalazłem - WW3), albo ostatnio kolega mnie namówił żebyśmy pograli
@Espance: Lvl dobrze ponad 30 i takie pytanie - w co wy #!$%@? gracie? Jak kupiłem sobie Disco Elysium to tylko myślałem w robocie kiedy wrócę i dalej #!$%@?. To samo mam z miarę nowymi gierkami(Hotline Miami, Stellaris, Prey i tak leci) jak i starymi jak Kotor 2 czy Jagged Alliance 2 jak wyjdzie nowy mod. Zawsze jak za długo przysiedzę na mirko albo przeglądając bezsensu neta a potem odpalę gierkę