Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@interpenetrate: jak ma się bardzo słabe włosy to i najlepsza pielęgnacja tego nie poprawi, oczywiście można trochę polepszyć ich stan. Geny mają tutaj bardzo duże znaczenie. Ja właśnie bardzo niewiele z włosami robię, a są naprawdę ładne. Znam też dziewczyny, które mocno się przykładają do pielęgnacji a efekt bywa różny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@interpenetrate: myślę, że tak. Jakby nie patrzeć każdy ma swój gust, swoje preferencje co do drugiego człowieka i tak naprawdę niewielki mamy wpływ na to co nam się podoba. Każdy człowiek wie jakie cechy charakteru czy wyglądu są dla niego ważne i z takimi ludźmi się łączy. Czy zawsze się dobrze na tym wychodzi? Różnie niestety bywa
@Sylwunia: zapraszam na tag blackpill, gdzie mogłabyś opisać doświadczenia ze swojego życia w tym aspekcie bo wypowiada się tam mało kobiet. Nie wiem czy odbiór posród kobiet tej grupy wsparcia, jest taki jak jest zamierzony i obawiam się że nie, wykop może temu pomagać, mianowicie że to grupa wyparcia. Tam jednak właśnie temu trendowi staramy się przeszkodzić rozpowszechniać, że można wmawiać ludziom za pieniądze, że jednak tak nie jest że geny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@interpenetrate: bardzo dobrze znam ten tag i z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Bardzo mi się nie podoba, że szufladkujecie kobiety i uważacie je za wyrachowane suki. Może obracam się w innym towarzystwie, ale naprawdę niewiele znam płytkich kobiet, a jak na takie trafiam to się z nimi w żaden sposób nie zadaję. Bardzo kocham mojego niebieskiego i dbam o niego jak potrafię i mam w nosie, że na necie wmawiają