Wpis z mikrobloga

Dzisiaj (idę spać po tym jeszcze) ŚNIŁO MI SIĘ, że przyjechali mi do domu z wieścią o śmierci ojca. ... No #!$%@? mózgu.. chociaż może chociaż doświadczyłem trocje jak to jest. Niby że go potrącili na pasach. Najpierw miałem reakcje paniczną, a potem ta drugą gdzie się po prostu rozpłakujesz. Dzieki za rozbicie mozgu. #sny ##!$%@?
  • 11
@interpenetrate: mi się ostatnio śniła dziewczyna o której nie potrafię zapomnieć od ponad siedmiu lat. Śniło mi się że byłem na jakiejś imprezie typu remiza/świetlica i ona przyszła, usiadła i po prostu patrzyła się ciągle w moja stronę. A od jej postaci bił jakiś #!$%@? blask jak ze świętego obrazka( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego patrzyła wzrokiem jakby chciała mi coś powiedzieć a nie mogła, nie umiem
@Nemayu
@Heroina340
Kiedyś śniło mi się, że dostaję wiadomość o tym ze bliska mi osoba ma raka i w tym śnie okazało się, że też mam raka. Pół czy nawet rok później okazało się, że ta bliska mi osoba faktycznie ma guza rakowego czy jak to nazwać a ja sobie takich badań nie robiłem to nie mam pojęcia ale chyba wolę żyć w niewiedzy.
@Nemayu Koła od roweru, którego obroty końca nie mają a my jesteśmy okrążeniem na takim kole. Przed nami i po nas było i będzie wiele istnień o których nie mamy pojęcia. Świat jest serio piękny ale to ludzie ludziom szkodzą dla albo jakiś ideologii albo dla własnych korzysci. Ludzie to #!$%@? i sam też się tak nie raz zachowałem