Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie myślałem nad chodzeniem do lumpa, kupywanie tanio markowych ubran i sprzedawać je na vinted albo olx.

Jak odróżniać podróbki od oryginału?

#rozowepaski #niebieskiepaski #moda #modamwska #modadamska #ubrania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63764a7d4765924173d056d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak sobie myślałem nad chodzeniem d...

źródło: comment_1668698527JQGffyIGToeejx7M8Owgaq.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Kupuje nowe ciuchy przykładowo na Zalando, więc przyjmijmy oryginalność produktów. Po iluś tam praniach ciuchy nie są już takie idealne jak po zakupie.
Dziwię się więc, że jest taki popyt na odzież używaną. Gdzie w tym pójść...
@CandyToy: wszystko zależy od materiału i prania, mam tiszerty które po pierwszym praniu wyglądają gorzej niż inne po ponad stu, jak ktoś nie ma kasy to szuka różnych oszczędności, też się kiedyś w lumpach ubierałem ¯\_(ツ)_/¯
Myślę że będziesz mieć sporą konkurencję, ale życze powodzenia. Czasem można trafić rzeczy z górnej półki - kiedyś byłam świadkiem jak w lumpie babeczka kupiła jakieś brzydkie buty Prady za 1600 ziko celem odsprzedaży - ale nie wiem skąd miała pewność że to na 100% Prada, a nie jakaś dobra podróba.
Nie które podróby mają nieco zmienione logo - na pewno znajdziesz w necie jakieś informacje dotyczące konkretnej marki i rozpoznawania podrób.
@AnonimoweMirkoWyznania: oryginalne produkty mają metkę wszytą, tzw. care label informujące o producencie. Zwracaj uwagę na to, żeby znaczki były identyczne jak w internecie. Na tej metce wszytej jest rowniez informacja o stylu. Po wpisaniu stylu w internet powinieneś dostać produkty podobne do tego co masz w ręku.
xxx: > Po iluś tam praniach ciuchy nie są już takie idealne jak po zakupie.

Dziwię się więc, że jest taki popyt na odzież używaną. Gdzie w tym pójść...


@CandyToy: na Zalando znajdziesz zarówno świetne gatunki, jak i jakość sieciówki, są rzeczy które latami wyglądają bardzo dobrze, ale wracając do kwestii szmateksów nie bez powodu są tam rzeczy głownie sprawdzane z zachodu, Polska jest jednym z głównych rynków zbytu bo
@AnonimoweMirkoWyznania: A znasz się serio na markowych ubraniach? To, ze nie umiesz odróżnić oryginału od podroby już wiemy, bo pytasz o to. Czy wiesz chociaż jakie marki są na topie, są coś warte? Co w ogóle rozumiesz poprzez marka? Ciuchy z drogich domów mody czy sieciówki premium? Jeśli to pierwsze, to nie liczyłbym na sukcesy, jeśli masz zamiar po prostu chodzić po lumpach. Nie ma czegoś takiego jak oryginalna rzecz LV,