Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#przegryw Wiele osób pyta się mnie, dlaczego ostatnio rzadziej udzielam się na tagu. Wreszcie mogę udzielić informacji. Otóż za tydzień startuje mój nowy biznes. Pomyślcie, jaką tragedią na święta jest dla rodziny przegryw w domu. Przyjeżdżają goście i jak im wytłumaczyć, że dzikus nie wyjdzie z pokoju nawet żeby się przywitać? I tu właśnie wchodzi cała biało "PRZECHOWALNIA DLA PRZEGRYWÓW". Matka mówi rodzinie, że przegryw pojechał do dziewczyny, tymczasem przegryw siedzi sobie spokojnie w przechowalni, ma komputer, ma chiperki i robi parę dni co chce. Jedzenie podawane jest zdalnie, wejścia dla przegrywów są osobne, zatem taki chłopaczek podczas pobytu z nikim się nie styka i wszyscy są zadowoleni. Pierwszy klient zapisał przegrywa na święta, potem przedłużył synowi pobyt na sylwestra, ostatecznie skończyło się tak, że przegryw ma zapewniony pobyt w przytułku do 2026 roku z opcją przedłużenia. Podeślijcie starym ogłoszenie, na hasło "wykop" jest 80% zniżki, bo nie będę zarabiał na ludzkim nieszczęściu.
  • 4