Wpis z mikrobloga

@kozik_wnb: Nie odpowiem na twoje pytanie, ale mam dla ciebie protipa. Według mnie najlepsze firmy to takie, gdzie na rozmowach rekrutacyjnych nie pytają cię o szczegóły funkcjonalności różnych bundli frameworka, a o ogólne koncepty programistyczne i ich praktyczne zastosowanie. Ważniejsze dla nich jest w jaki sposób myślisz, niż to jak szczegółową masz wiedzę. Rozmowy rekrutacyjne powinny być faktycznymi rozmowami, a nie przesłuchaniami w charakterze oskarżonego gdzie twój rozmówca stara ci się
@scobos @JulianCarax czyli raczej polecacie olać dogłębną analizę EasyAdmin a brać się za rozkminianie własnego panelu?
Zawsze jak rozkminiałem nowy framework to zawsze sobie po prostu budowałem panel admina ze wszystkimi potrzebnymi opcjami: logowanie, uprawnienia, użytkownicy + kilka jakiś modułów z różnymi typami pól i funkcji. Dobry tok myślenia w przypadku #symfony ?
Zawsze jak rozkminiałem nowy framework to zawsze sobie po prostu budowałem panel admina ze wszystkimi potrzebnymi opcjami: logowanie, uprawnienia, użytkownicy + kilka jakiś modułów z różnymi typami pól i funkcji. Dobry tok myślenia w przypadku #symfony ?


@kozik_wnb: jak chcesz uprawiać freelancerkę to sobie rób.

W profesjonalnych firmach takie rzeczy są już zrobione. Jeśli chcesz iść w backend to naucz się lepiej wystawiać i implementować zewnętrzne API, zarówno REST jak i
@nowiutki: mi nie chodzi o to że szczytem umiejętności w danym frameworku to rozkminić Panel admina :)
Chodzi mi o samo jego nauczenie się - elementy które są potrzebne do stworzenia Panelu admina wystarczają do stworzenia całej aplikacji bo je wszędzie wykorzystam.
Po prostu rozkminiając #symfony trafiłem na EasyAdmina, bardzo mi się jego prostota spodobała, stąd pierwotne pytanie.
O rozwiązywaniu złożonych problemów mówić mi nie musisz, o API nie wspominając, 13