Wpis z mikrobloga

@Frettka

może i bym się z tym zgodziła gdyby nie zełeński wielki pan włodarz zamiast przyjąć to na klatę i przeprosić to łga jak pies


Czyli nie zgadzasz się, że Rosja jest odpowiedzialna, tylko dlatego że Zelenski się nie przyznał i nie przeprosił? Pokrętna logika.
najmądrzejsze słowa na wykopie w sprawie tej rakiety, nie ważne czy to była ruska rakieta wystrzelona przez ukrainców, czy ukrainska rakieta wystrzelona przez ruskich, czy to byla rakieta systemu antyrakietowego, gdyby nie rosja, ta rakieta by tam nie spadla i Ci ludzie by nie zgineli


@plazma: ja uważam, że gdyby nie Niemcy, to oni przecież wymyślili rakiety, a nie Rosjanie.
@MalkontentX

idziesz w tłumie np. new york albo jakiś pekin i ktoś z tego tłumu dźgnął cię nożem, według wszystkich was w tym momencie masz prawo wyciągnąć nóż i ciąć każdego jak leci


Skąd Wy bierzecie te beznadziejne porównania xD

zjeby które to zrobiły zostały pociągnięte do odpowiedzialności ( konkretni wojskowi odpowiedzialni za te rakiety).


No oki, też na to liczę, co nie zmienia faktu, że to Rosja jest w 100% odpowiedzialna
@NoMoreTearsJustSmile: jak głupim trzeba być żeby uważać że rosja w jakikolwiek sposób za to odpowie ? tupolew to wina #!$%@? kaczyńskiego który traktował samolot jak taksówkę ale dlaczego rosja nie oddała wraku ? BO MA WSZYSTKO W DUPIE. Moje porównanie jest trafne a ty ciągle powtarzasz ROSJA WSZYSTKO ROOSSJAA.

A jakby ugryźć to sposób teorii spiskowych to może specjalnie ukraińcy uderzyli w nas rakietą żeby nato na poważnie weszło do gry.
@MalkontentX

jak głupim trzeba być żeby uważać że rosja w jakikolwiek sposób za to odpowie ?


A gdzie ja napisałam, że uważam że Rosja za to w jakikolwiek sposób odpowie? Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem, a potem wróć do dyskusji dorosłych ludzi.

Moje porównanie jest trafne


To z nożem?
XDDDDD
@MalkontentX

dobra czyli uważasz że za śmierć dwóch ludzi nie odpowie nikt i to jest ok


A gdzie ja napisałam, że jest to niby ok?

A NIE, NIE NAPISAŁAŚ TEGO aaaaa jaki ja gupi.


Tak, dokładnie, cieszę się że to przyznałeś () bo jedyne co potrafisz to wkładać mi słowa, których nie powiedziałam i wyciągać jakieś wnioski z dupy.

Za twoimi wpisami więc nie stoi