Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś pierwszy #trenazer ( najtańszy z polecanych suito-t s Decathlonu ) widziałem na kartonie, ze są 3 msc za friko #zwift nawet przejechałem się już w nowej Zelandii, polecicie jakies proste trasy na początek?
Po tej krótkiej trasie uważam, ze w domu jest znacznie ciężej
  • 12
@bluess: Jeszcze nie ;D dodatkowo jedyne miejsce wolne miałem obok kominka, zmierzyłem później i w tym miejscu miałem około 27 stopni :D myślałem, ze umrę :D w 30 minut wypiłem 2 bidony 0,7 no icała podłoga mokra
@mchmjszk: 1. wiatrak to podstawa
2. w ustawieniach masz coś takiego jak "dificulty" i możesz sobie ustawić aby było lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. w domu ciężko jest jechać tyle co na zewnątrz, mniej się chce, więcej rozprasza a i rower inaczej pracuje, bardziej sztywno.
4. ogarnij sobie jakieś filmy, seriale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mchmjszk ja wykorzystałem wszystkie przez pierwszy rok bo wiadomo cebula jak za darmo to dlaczego nie. Teraz prawdopodobnie będę jeździł na aplikacji wahoo.
Ale polecam wykorzystać wszystko akurat na zimę wystarczy
@Rydzyk102: Wczoraj odpaliłem rouvy ale nie wykorzystałem kodu, zacznę chyba od zwifta bo więcej znajomych używa, muszę tylko ogarnąć to ja laptopie albo tablecie bo wczoraj na telefonie było mega niewygodnie
Rouvy jest super do obejrzenia prawdziwych tras. Ja akurat nie potrzebuje innych kolarzy itp mogę jeździć sam wiec objechałem wtedy co się dało.
Minus to brak planów treningowych