Wpis z mikrobloga

Mangę znam tylko trochę, ale po obejrzeniu tego odcinka jest to dla mnie niesamowicie głupie, że dowódca Gotei 13 walczył cały odcinek ze "podrobionym" Yhwachem xD.
W sensie Yamamoto powinien chyba bezproblemowo pokonać go w moment i zacząć walczyć z oryginałem, a nie wypruwać całe bankai na jednego pionka.
W takim razie ten Royd nie mógł po prostu zamienić się w Yamamoto i go pokonać?

No i jeszcze Yamamoto dostał one-shota od Yhwacha ehhhh... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bleach
  • 7
@filogzzz: To że ta podróba, czyli Royd Lloyd, tak długo wytrzymał przeciwko Bankai Yamamoto to jedno. Tutaj można uznać, że Yamamoto zaślepił gniew i jego arogancja (oraz to, że przyjął nielogiczne wyjaśnienie z dupy, że niby Quincy mogą skraść tylko przeanalizowane i znane im Bankai - co się zupełnie nie klei, jako że dopiero co ukradli nieużywane od tysiąca lat Bankai Sasakibe).

Inna sprawa, to że Royd Lloyd pokonał jakimś #!$%@?
@filogzzz: Będzie różnie. Najgłupszy moment w Bleachu wydarzy się jakoś za około 3 odcinki, kiedy ktoś uzna, że poświęcenie głównego healera w obliczu wojny z Quincy to kapitalny pomysł. No ale nadal miejmy nadzieję, anime dodaje nowe sceny, także może nie być źle.
@filogzzz: Też mi się średnio podobało takie lekkie zeszmacenie Yamamoto. Co do tego "one hit" to tłumaczyć można to tak, że generał zdał sobie sprawę z tego, że najlepsze co ma już pokazał i wyglądało to tak jakby już tylko czekał aż Ynwach go #!$%@?.
@Flaari: unochana nigdy nie była głównym healerem tylko podróba healera o czym sama wspomniała. Jak dobrze pamiętam to minazuki (ta prawdziwa minazuki) generalnie miała inne zastosowanie podczas walki o czym wspomniał ten ciul z dywizji 0
@Shusey: Nie mordko, Unohana przez setki lat była głównym healerem, kapitanem leczniczego oddziału, nigdy nie powiedziała nic o byciu podróbą, a jej Shikai ma lecznicze zdolności. Typ z Oddziału 0 nauczył ją kiedyś magii leczniczej, to nie zmienia statusu Unohany.