Wpis z mikrobloga

Pytanie. Zarao na studia i zastanawiam się czy kupić lapka czy stacjonarny.. Co poradzicie? Budżet nieduży. Raczej używka. Do 1400.
  • 5
  • Odpowiedz
@Unik4t: Bierz stacjonarkę. Ogólnie problem z gniazdkami trochę jest. Bo jak już przytargasz ten 17sto calowy CRTek na 120osobowy wykład, to musisz gdzieś podłączyć zasilanie. Najlepiej chodzić jeszcze z 10metrowym kablem przedłużającym i podłączyć go zamiast kompa wykładowcy, po czym ów kabel przez środek sali, między studentami przeprowadzić górą po ławkach. Nie zapomnij o jakiejś #!$%@? klawiaturce gamingowej, myszcze, padzie oraz zestawie 7.1. Bo kto by #!$%@? na wykład przychodził ze
  • Odpowiedz
Brat mi doradza stacje bo: Na uczelnie i tak nie wezmę, a do domu nie zabiera bo w domu i tak komp. A co stacja to stacja. I mnie ciągnie do lapka ale potrzebuje rady..
  • Odpowiedz
@Unik4t: Jak będziesz słoikiem to laptop, jak będziesz chodzić między domem a uczelnią to laptop zdecydowanie niepotrzebny. Mój laptop przez większość czasu i tak stoi w jednym miejscu, w perspektywie czasu żałuję bo za te same pieniądze miałbym lepszy stacjonarny.
  • Odpowiedz