Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aschalin: w trakcie SC to, czy dany kierowca jest zdublowany, określane jest w jakimś konkretnym momencie. Wydaje mi się, że przy przejechaniu po raz drugi przez którąś z linii SC po wyjechaniu samochodu bezpieczeństwa. Na tym okrążeniu Tsunoda zjeżdżał do boksu. Będąc już na zjeździe do pitlane mógł jechać szybciej niż kierowcy za SC, i w tym czasie na chwilę się oddublował, przez co został zaklasyfikowany jako niezdublowany kierowca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChecoPerez11: chyba jednak namieszałem jak tak teraz czytam. Chodziło o to, że przez to, że na chwilę się oddublował przy tym zjeździe do alei, to według przepisów nie mógł już się drugi raz oddublować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dinn: przecież to jest absurd

na chwilę się oddublowal przy zjeździe do alei


W takim razie po tym jak się "oddublowal" to potem cześć stawki go nielegalnie wyprzedziło podczas safetycara. Za to też będą kary?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aschalin: wiem, nikt nie przewidział takiej sytuacji tworząc przepisy. A kar nie będzie, Albon i Latifi dostali polecenie oddublowania się od Race Control, nie ich wina, że przepisy są #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dinn: no właśnie o to chodzi że bronienie tej decyzji, "bo przepisy" jest absurdalne. To przecież FIA ustala przepisy więc obojętnie czy to durna decyzja sędziów, durny przepis, czy interpretacja to tak czy siak za ten absurd odpowiedzialna jest FIA