Wpis z mikrobloga

Co do wczorajszego wyścigu...

Nie przepadam za Russellem, ale to jego pierwsze zwycięstwo, więc widząc jego radość, płacz ze szczęścia, no ciężko było się nie uśmiechnąć pod nosem. Ale już niech nie wygrywa więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sainz - cieszę się, że w końcu mu się udało stanąć na podium. Co prawda, wolałabym go na drugim miejscu niż tego oponiarza, ale, niestety, nie udało się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Perez - oj, Sergio...Nie wiem co się z nim działo, nie jechał najlepiej, ale to co zrobił Max..

Kibicuję RB, ale nie mam klapek na oczach. Staram się patrzeć na to obiektywnie i niestety, ale Max zachował się cholernie nie fair w stosunku do Checo. Nie rozumiem tego co zrobił. Złość i frustracja ze strony Pereza jest jak najbardziej uzasadniona.

Alonso - Pan Kierowca, dla mnie to on powinien zostać kierowcą wyścigu, a nie czarny pan. Nie wiem co za ludzie głosowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem zawiedziona, ale mimo wszystko, Sergio, jestem i będę przy Tobie! Vamos! (ʘʘ)

#f1 #f1spam
C.....1 - Co do wczorajszego wyścigu...

Nie przepadam za Russellem, ale to jego pi...

źródło: comment_1668411128DHncaDvaczlYE2XKUC6AEb.jpg

Pobierz
  • 17
@ChecoPerez11: Imho Max sobie strzelił w stopę. Teraz nie będzie mógł być pewnym tego, czy Perez go w razie czego przepuści w 2023 roku... A stan Mercedesa pokazuje, że być może od nowego roku RB nie będzie już miał takiej przewagi samochodu.

Starcie Lewisa i Maxa... no cóż, wszyscy się tu pewnie zesrają, ale to znowu Czarny Pan nie zostawił Maxowi miejsca. W dłużej perspektywie pewnie lepiej by wyszło jakby wypadł