Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że #wojna to gowno i nie życzę jej nam i nikomu innemu, ale chciałbym zobaczyć te kampanie mobilizacyjne, które by przekonywały mnie aby umrzeć za Kaczyńskiego, Tuska, Morawieckiego, Millera, Mitrasa, Pawlaka, Biedronia, Szenyszyn czy Sikorskiego z Sasinem XD

#polityka #sejm #gunwo
  • 13
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Nie jest mężem stanu. Przecież ja nie zanegowaniem, ze każdy by miał własne pobudki i tak dalej, ja tylko chce widzieć jak te złodziejskie mordy będą tłumaczyć aby za nich ginąc.
  • Odpowiedz
@DonCNC: ty walcu! walczy sie za wolnosc, przeciwko zlu, rzad przeminie i za jakis czas ktos inny bedzie rzadzil Polska. i nie tylko Polska - bo jak wrog wygra to przejdzie dalej! i jakby nikt nie walczyl, to bysmy mieli swiatowy komunizm. nie zartuj z takich rzeczy #!$%@?, bo to nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@DonCNC: ale skad ci sie #!$%@? wgl ze takie kampanie by byly xd w zadnym kraju podczas wojny polityk nie nawoluje do walki za siebie, tylko za kraj, wiec co ty #!$%@? chlopie, a jak pisalem komentarz, to twojego jeszcze nie widzialem
  • Odpowiedz
@j0shva: a gdzie ja napisałem półmózgu, ze oni by mówili, żeby za nich umierać? Przecież to logiczne, ze żaden nie powie wprost, ale to umieranie za nich, a nie o osławiona Ojczyznę. Wiec pisze kolejny raz, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem dyskutuj.
  • Odpowiedz