Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu? Mam brąz 5 i za wygrany mecz dostaje 25 pkt, a mam 500 pkt do awansu. Założyć nowe konto czy zebrać dobrą ekipę i wyjść z tego brązu 5, ale to może być w #!$%@? meczy by przez to przejść.

#hots #heroesofthestorm #gry

Co zrobić?

  • Założyć nowe konto 21.4% (3)
  • Zebrać ekipe i wyjść z brązu 5 78.6% (11)

Oddanych głosów: 14

  • 6
@razzor91: No właśnie są placementy. I nie zależnie czy wygram 2/3 czy 3/3 to do brązu 5 mnie wrzuca. Kiedyś miałem Srebro/Golda, ale pod koniec gry jakoś słabszą serię zaliczyłem. Oczywiście nie spadłem nigdy bezpośrednio do Brązu 5, ale po długiej przerwie po rozegraniu placementu mnie tam wrzuciło. Gram z goldami itd na rankedach bo ziomków biorę do ekipy i dobrze mi idzie, ale ciężko wyjść z brązu 5 bo tam
@Roksanos: To dziwne. Ja jakiś czas temu wróciłem do gry po dłuższym czasie i dostałem rangę gold 1, a cały czas śmigałem na poziomie gold 2-3. Mimo wszystko bym próbował wybić się z tego brązu, będzie satysfakcja jak się uda
@Roksanos: jak nie szkoda ci postaci i co tam masz odblokowane to nowe konto. Z tym, że wiesz, że na nowym koncie masz w #!$%@? meczy, żeby odblokować rankedy. I wydaje mi się, że to na jedno wyjdzie. No i serię winów żeby naprawić mmr w brązie to powinieneś dać radę zrobić.

Ogarnij sobie jakąś Sonię, czy Hoggera, Xula na solo linię i zobacz jak robić tym campy + timing na