Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: Mnie zastanawia parę rzeczy, bo nie śledzę wątku dokładnie, możesz odpowiedzieć?
Za co ten gość siedział (bo Wagnerowcy wzięli go z więzienia, prawda?
Mówią, że znaleźli go na ulicy Kijowa - czy każdy były żołnierz rosyjski po wzięciu w niewolę jest puszczany luzem w STOLICY?
@wiem_wszystko: Sam sobie odpowiedziałeś przecież. Tak, gdyby go nie wydali to by żył.

Moim zdaniem jest to zła decyzja ukraińców, za cenę kilkunastu swoich zagwarantowali sobie że najemnicy będą walczyć do końca i żaden już się nie podda
@wiem_wszystko: Porównując z głównym tematem. Podczas IIWŚ, chronisz rodzinę i ze strachu wydajesz sąsiada Żyda. Niemcy go zabijają, a ty wcześniej wiedziałeś czym to się skończy. Nie zabiłeś go sam. Zrobili to niemiaszki. Z twojej perspektywy może nawet musiałeś go wydać. Czy to znaczy, że sumienie masz czyste?

Tutaj moralnie jest podobna rozkmina. Jeśli UA wiedzieli co go czeka i historia jak się zaciągnął itd jest prawdziwa to jest to po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: Rosja to upadły kraj. Kraj watażków, którzy są ponad prawem. Czy ktoś w Rosji zadał sobie pytanie, czy Rosjanin mordujący innego Rosjanina powinien być poddany śledztwu prokuratury i czy ta powinna zbadać sprawę łącznie z postawieniem zarzutów temu, który wydał rozkaz takiego morderstwa? Nikt. Ci sami ludzie Wagnera mordując innych Rosjan za to, że się krzywo uśmiechną też będą ponad prawem. Wagner tak jak kadyrow są watażkami, do których nie