Wpis z mikrobloga

#skazana - Serio? Serial reklamowany jako ten gdzie jeszcze w tym roku będzie drugi sezon i nie dość że wychodzi dopiero teraz to jeszcze aż dwuodcinkowy?! To kpina z klienta jest.
  • 7
a to, że nie wypuszczają wszystkich na raz, to chyba powszechna praktyka


@thelinker: Jakbym chciał oglądać TV to bym oglądał TV - nie po to wykupuje się dostęp do portalu streamingowego żeby oglądać co tydzień jeden odcinek lub coś w tym stylu. Za chwilę jeszcze godziny mi narzucą. Miał być sezon 2 w tym roku i nadal nie ma - bo 1 odcinek póki co sezonem nazwać nie można.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luxkms78: szczerze jak pierwszy raz zderzyłem się z tym, że Netflix udostępnia cały sezon od razu to byłem zdziwiony. Może jestem jakiś staroświecki, ale to generuje zero emocji w oczekiwaniu na kolejny odcinek. Brak jakichś dyskusji odnośnie tego co będzie dalej, tylko spoceńcy łykający cały sezon w jeden dzień. Nigdy nie odbierałem tego jako dojenie kasy, no ale to tylko moja opinia.
ale to generuje zero emocji w oczekiwaniu na kolejny odcinek.


@radziuxd: Teoretycznie zgadzam się ale to nie te czasy co kiedyś. Dziś każdy jest zabiegany i ma mało czasu - więc słabe to jest że odbierają nam jego resztki albo nim sterują a oczekiwanie na następny odcinek (w przeciwieństwie do tego co napisałeś a co miało miejsce w przeszłości i z tym się zgadzam) generuje we mnie jedynie negatywne emocje wkur....ia.