Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaryWedrowiec: No i co, że nie do mnie? W ciągu kilku ostatnich dni co chwila widzę, jak się tylko #!$%@? i jedyne co masz do dodania, to wytykanie złego postawienia przecinków, kropek i pytajników. Szkoda, że interpunkcję znasz, i to jedyna rzecz jakiej się w życiu nauczyłeś xd
No i co, że nie do mnie? W ciągu kilku ostatnich dni co chwila widzę, jak się tylko #!$%@? i jedyne co masz do dodania, to wytykanie złego postawienia przecinków, kropek i pytajników. Szkoda, że interpunkcję znasz, i to jedyna rzecz jakiej się w życiu nauczyłeś xd


@chonotukuhwa: W dupie byłeś, gówno widziałeś. Gdybym zaczął wymieniać to, na czym się znam, to już przed półmetkiem wpadłbyś w kompleksy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: ( ͡° ͜ʖ ͡°) "No to dawaj, słucham" - rozumiesz takie zdanie? Jest odpowiedzią na twoje "Gdybym" - wiem co to słowo znaczy, a skoro je napisałeś to cię zachęcam zdaniem "No to dawaj, słucham", abyś jednak się pochwalił na czym się znasz.
Myślałem, że skoro znasz interpretację to umiesz też czytać, no ale się zawiodłem.