Wpis z mikrobloga

@MasterOf8 jesli plytki sa drogie to szukacie podobnych tańszych, wg mnie roznice miedzy salonami nie sa duże. Zawsze mozna się targowac ;)

Nie pamietam czy trzeba kupic wszystko czy za minimum np. 10000zl

Projekt kosztuje roznie, zalezy czy chcesz wizualizacje, ile wersji projektu, ile poprawek. Chyba to bylo 500-3000zl
  • Odpowiedz
@jazdunia: Dlaczego warto zrobić tam projekt skoro jest drogi i na pewno zaoferują meble ze swojej oferty? Potem będzie raczej ciężko szukać podobnych w innych sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo czegoś tutaj nie rozumiem
  • Odpowiedz
@jazdunia: Ale jaki jest sens wydania tych 500zł skoro potem będę musiał się martwić i szukać mebli których nie kupie w danym salonie bo są drogie?
Rozumiem, że lepiej wydać mniej niż więcej, ale skoro za więcej $ mogę mieć coś fajnego to czemu nie.
Jednak wyżej pisali, że nie ma aż takiej dużej różnicy w cenach. Musze sobie zerknąć jaka jest różnica i czy serio mają drogo. Bo jak robią
  • Odpowiedz
@MasterOf8: kuchnie zrobisz projekt w firmiemeblowej i jak wyzej gdy nie skorzysatsz do 500 ziko. Mi babka zrobiła projekt, wysłałem do kilku meijsc do wyceny i finalnie zapłaciłem te 500, bo dostałęm wycene na 5k mniej
  • Odpowiedz