Wpis z mikrobloga

Co Wy na to?

W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale czy to możliwe, że influencerzy mieliby aż tak mocny wpływ na ceny? Ludzie faktycznie rzucają się polecane przez nich perfumy, przez co wykresy na PerfumeHubie idą do góry?

Może jakbym zobaczył to na innym profilu, to podchodziłbym do tego mniej sceptycznie, bo Olfaktoria dobrego wrażenia na mnie nie zrobiła i myślę, że trochę się przecenia.

#perfumy
Nitro_Express - Co Wy na to?

W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale czy ...

źródło: comment_1668280563QjIL4YBe10UtOuCuihvwdP.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
jeśli dobrze pamiętam to ceny lecą w góre nawet jak na wykopie jakiś mirek napisze, że dostał komplement


@Soothsayer: Nie pamiętam takiej sytuacji. ¯\_(ツ)_/¯

Tacy gównoinfluencerzy jedyne na co mają wpływ to na stały wzrost swojego i tak rozdmuchanego ego.


@TetraHydroCanabinol: Wydaje mi się, że to zwykły zbieg. 99 perfum polecą i wykres jest płaski. Polecą setny zapach, wykres pójdzie w górę i nagle "ohoho, patrzcie jaki mam wpływ na
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: Eh Dorotka :). Ona zawsze mówi, żeby po kupnie czegoś wrzucać zdjęcia i oznaczać ją na Insta z tagiem #inspiredbyolfaktoria jeśli się nie mylę i kiedyś zasrałem insta zdjęciami kibli właśnie z tym tagiem xD. Oczywiście bana wyłapałem, ale śmiesznie było, nie żałuję.
  • Odpowiedz
Ona ma ogromną rzeszę fanów, którzy jej słuchają i ufają bez zastanowienia


@isgorath: Ale czy jest to w stanie przełożyć się na sytuację na rynku? Wbrew pozorom, ludzie niezbyt są skorzy wydawać kasę na perfumy.

zobacz na cenę eau de cedre


@zGdyniMlodyG: Nie widzę tam nic nadzwyczajnego. ¯\_(ツ)_/¯

Pa na to xD


@alvaro1989: Nie mam komentarza.
  • Odpowiedz
czy to możliwe, że influencerzy mieliby aż tak mocny wpływ na ceny?


@Nitro_Express: Oczywiście, że tak ile to już razy nawet tutaj widziałem, że 3 różne osoby codziennie wrzucają posta o jakichś perfumach, o których nikt nie mówił przez miesiąc, a później się okazuje, że wleciała pozytywna opinia na YT

W mniej popularnych zapachach czy trudniej dostępnych bez problemu
  • Odpowiedz