Wpis z mikrobloga

@SwiatBaterii już nigdy i nic więcej u was nie kupię. Nie dość, że zwrot zrobiliście mi dopiero po ponad 2 tygodniach od otrzymania przez was zwróconego sprzętu (dopiero jak się o niego upomniałem) to jeszcze połasiliście się na głupie 8zł za wysyłkę które mi zostało do spłacenia na PayPo XD #!$%@? dobra januszerka #januszebiznesu
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyperlink: zwykła dostawa do paczkomatu. Nie chodzi mi o przepisy tylko o zwyczajną przyzwoitość
Jak bym się nie upomniał o zwrot to pewnie do tej pory by mi wisiała. Minęło by 30 dni i PayPo by mi pewnie zaczęło naliczać odsetki a ci jeszcze głupią wysyłkę odliczyli od zwrotu.
@BabyBuns: W takim razie nie mam pojęcia, jeśli nie wybrałeś usług dodatkowych to nie powinni nic potrącać i zwrócić całość. Aczkolwiek paczkę powinieneś odesłać na własny koszt, a nie np. na koszt odbiorcy.
@BabyBuns: Darmowy zwrot jest tylko i wyłącznie dobrą wolą sprzedawcy. Nie wiem co tam się wydarzyło, może po prostu skontaktuj się ze wsparciem i zapytaj dlaczego w takim razie potrącili, zamiast się tutaj żalić? Na moje oko i tak jesteś na plus, bo znajdź mi teraz paczkomat za 8 zł. A te darmowe zwroty to i tak moim zdaniem spore pole do nadużyć ze strony konsumentów czy nawet nieuczciwej konkurencji.