Wpis z mikrobloga

@Dyspenseria co zabawne, przy innym statusie "legalności" oraz ratio zarobków. To jak wśród znajomych pytałem się o waporyzator to każdy pukał się w czoło xD.

Faktem jest że na ulicy ani razu nie widziałem z vapem do suszu nikogo, z jointem co chwilę ¯_(ツ)_/¯
@havocki dokładnie tak, do tego wapka (co się pytam) wchodzi coś koło 0.2grama mielonego suszu i ustawiasz w jakiej temperaturze ma się grzać od 100 *C do 200. Co jest fajne nie ma tak spalania (substancję smoliste itp), podobno dym nie gryzie, jest ekonomiczne bo to co zaladujesz nie spała się bokiem.

Same plusy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@havocki a i jeszcze zaletą jest taka, że jak zaladujesz go możesz przerwać w każdej chwili a "załadowania" nie wyrzucasz. Możesz wziąć parę buchow i wrzucić do kieszeni i pójść sobie dalej.

Nie mam tego urządzenia ale tak to działa i takie są opinie czy to polskich czy anglojęzycznych użytkowników ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@innv: jak nie musi być elektryczny, to masz bardzo fajny butanowy Vapcap M - miałem do wuboru między nim a xmax, wybrałem vapcapa i nie żałuję. Ma jeszcze mniejszą komorę, można przerwać waporyzację w dowolnym momencie i skończyć na spokojnie później i jest superwydajny