Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do kobiet. Z góry zaznaczę, że nie jest prowokacyjne i gardzę wszelkiej maści incelami, ale do rzeczy:
Jak myślicie, dlaczego na portalach randkowych jest tyle atrakcyjnych kobiet? Pomimo, że na taką jedną przypada statystycznie z 4 mężczyzn.

#rozowepaski #zwiazki #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636da936007ab8c1ec17b1c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Część tych kobiet ma kogoś, ale szuka opcji zapasowej albo wymiany na „lepszy model”
2. Nie mogą znaleźć nikogo w realu, bo w pewnym wieku życie składa się głównie z trybu praca— dom
3. Siedzą tam z nudów, dla zabicia czasu chcą z kimś pogadać
4. Chcą poznać nowych znajomych- niekoniecznie od razu szukanie męża.. jak ktoś jest nowy w mieście to na apce może poznać kogoś do wyjścia
@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiadając za siebie i najbliższe koleżanki - po prostu jesteśmy dosyć wybredne, a też nie aż na tyle spragnione związku, żeby wymagania obniżać.
Co z tego, że jest pełno facetów, jak większość jest nieatrakcyjna/do bólu nudna, a ci „ciekawsi” rzadko szukają stałej relacji.
Ale przy odrobinie cierpliwości da się w końcu trafić na złoty środek, mój związek jest tego przykładem.
Na żywo ma się mniejszy wybór, mi utrudniało też sprawę
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wszystkie są tam by w krótkim czasie znaleźć faceta. Duża część singielek po prostu ma zainstalowanego tindera, potem z kimś popisza, spotkają się, tinder im sie troche znudzi bo maja inne zajęcia i zaglądaja tam tylko od czasu do czasu. Poza tym dziewczyny naprawdę potrafią robić dobre zdjęcia. Niektóre wyglądają na fotkach lepiej o +3/10 pkt, a cała reszta wstawia swoje najlepsze ujęcia. Stąd też iluzja że dziewczyny na
@Brocat: o, a to swoją drogą, z doświadczenia moich kolegów większość lasek na żywo prezentuje się gorzej, też jeśli masz świeże konto, to ci wyrzuca najatrakcyjniejsze profile na początek, potem powinno być więcej przeciętnych ludzi.
beka z sojaka: op gardzi wszelkiej maści incelami xD
Dobre, dobre, gardzić, bo ktoś przypadkowo urodził się mniej przystojny, albo środowisko skrzywiło mu psychikę i przez to nie może wyrwać jakiejś paszteciary na ruchanie.

Ale pewnie nie gardzisz incelkami (w ogóle jak to brzmi), które jedyne co do ruchania potrzebują to dziura między nogami, a i tak jak dostałeś wyżej odpowiedź wybrzydzają, a wolą siedzieć na wykopie i pisać mizoandryczne komentarze.
@pravvdaboli: Nie dziw się nam, to bardzo niemiłe zderzenie z rzeczywistością wiedzieć, że kobietom podoba się jedynie 10-20% najprzystojniejszych, podczas gdy mężczyznom ponad 50% kobiet
@pravvdaboli: ale większość facetów którzy są nieatrakcyjni, nie uważają się za atrakcyjnych - tak jak nieatrakcyjne kobiety. Odklejone w tym sensie jesteście.

Nie przyznałaś że charakter nie ma znaczenia bo baby nawet jak jest #!$%@? z ładną morda to chcą mu rozkładać nogi - tylko powiedziałaś że kobiety nie mają wyboru, bo za bardzo wymagają od facetów urody, w stosunku do rzeczywistości. (A raczej że o muj boziu jakie my ucisnione
OP: @beka z sojaka:
Oh, poor baby! Pogarda toksycznym ludziom, jak Ty. Wygląd nie ma tu nic do gadania, pomimo że usilnie pracujecie, aby społeczeństwo myślało: brzydki = przegryw.

@Reretos: co za #!$%@?. Teraz przypomnij sobie wszystkie kobiety z Twojej szkoły, uczelni, pracy. Serio, wciąż uważasz, że 50%? Faceci są bardziej wybredni odnośnie wyglądu niż kobiety. Mówię to z perspektywy przeciętnej urody mężczyzny, który może nadrabiać rozmową. Kobiety nie mają
beka z sojaka: po twoich wypowiedziach trafiłem ideolo z tym sojakiem. Co tam, misiu, wybierasz się znowu na jakiś protest różowych pasków w nadziei, że popuszczą ci w końcu?
Gdzie ja byłem wyżej toksyczny? Z tym, że przedstawiłem jak wygląda prawda? Z czym się nie zgadzasz?
---

Zaakceptował: LeVentLeCri