Wpis z mikrobloga

Ten typ miał być genialnym strategiem, człowiekiem bezwzględnym, ale chłodno kalkulującym i sprawnie budującym potęgę Rosji. Zamiast tego okazał się być człowiekiem skrajnie niekompetentnym i skorumpowanym, która rozwalił kraj z ogromnym potencjałem, by móc sobie pobudować pałac, a potem jeszcze wywołał niepotrzebną wojnę, gdzie zniszczył połowę swojej armii. Brawa dla tego pana. Oby rządził rosją jak najdłuższej.

#wojna #rosja #ukraina #putin
Al-3_x - Ten typ miał być genialnym strategiem, człowiekiem bezwzględnym, ale chłodno...

źródło: comment_16681615011ZRvZkehHuPlKq2FGBf2bg.jpg

Pobierz
  • 26
Warto dodać, że przez lata nikt nie będzie chciał kupować ruskiego sprzętu wojskowego oraz przez nieprzewidywalne rządy, świat odcina się od zależności energetycznej.
@setmauz: I tak i nie. W sensie już kiedyś pisałem, że ja bym nie przypisywał tego wszystkiego Putinowi. Trump wygrał, bo co by o nim nie mówić był osobą rozpoznawalną. Umiał tworzyć wokół siebie dobre show i miał jakąś tam charyzmę. Akurat udało mu się trafić na dobry grunt osób niezadowolonych z polityki Obamy, jak i zawiedzionych postawą republikan. Osób, które poszukiwały jakieś alternatywy i on im ją dał. Wielka Brytania