Wpis z mikrobloga

@Czymsim bardzo możliwe, przecież w ich programach publicystycznych, typu o tej Olgi skabiejewiew (czy jak jej tam) lub u Sołowiowa były otwarcie nawoływanie by na Europę zrzucić bomby atomowe, zrobić wjazd czołgami albo by zrzucić bombę atomową u brzegów UK by zalała ich fala xDDD

Też jestem zszokowany że takie wypowiedzi latają u nich na głównych kanałach w TV
@paszczur:

po 9 miesiącach okazało się, że nawet jakby nikt im na drodze nie stawał i po prostu mieli by się dostać do Berlina to straty były by spore.


Trzeba by sobie wyobrazić te ruskie pamiętniki:

W drodze do Polski dwa razy obito mi mordę, skończył mi się cały prowiant, #!$%@?łem broń i amunicję na wódkę i brodzę po pas w gównie, a jeszcze nawet nie wyszedłem z domu.
@Wieslaw_Warzywo: o co w ogole #!$%@? chodzi, ze oni jakieś materialy propagandowe produkują kogo w ile są w stanie podbic. I ktos na zachodzie mial jeszcze wątpliwości co do zamiarow tego kraju? Juz pal licho, kto to wydal. Nawet jesli nie ruski rzad albo na ich zlecenie, to widzielsicie takie cos w polskim internecie albo czechosłowackim, francuskim, niemieckim? Chyba nawet Węgrzy nie robią takich rzeczy mimo, ze chcieliby odbić Siedmiogród
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzaden_problem:

jeszcze ta muzyka z red alert, bo sami nawet w tej kwestii nie potrafią zmajstrować czegoś dobrego xDDD


E tam akurat chór armii czerwonej to jest znany na całym globie i sporo fajnych pieśni wyskrobał.

Ale sam mam beke z uzycia tej nuty xD jak do jakiejś parodii trailera strategii na PC z lat 2000