Wpis z mikrobloga

@adrwas: Akurat to nie pisory skłucają w tej kwestii Polaków, ale wykopowa biedota i wszelakie przegrywy, które swoje frustracje wynikające z braku mieszkania przerzucają na jakiś wyimaginowanych wrogów - kredyciarzy, agentów nieruchomości, budowlańców, deweloperów czy landlordów. Jakie to typowo polskie, dodajmy do tego faktu że w większości tutaj to dzieciaki albo ludzie z problemami psychicznymi to wychodzi co wychodzi. Na szczęście mogą sobie popisać jedynie na wychodku, bo w normalnym świecie
@arysto2011: tak jak pisałem wyżej, nie wiem ile płaci taki najemca i ile wynosi rata, bo w normalnych warunkach rynkowych rata jest większa niż odstępne, chyba że trafiłeś na miasto z problemem nadpodaży Ukraińców, co oczywiście nie będzie trwało wiecznie
@arysto2011: ale metody czego? Metody wydawania pieniędzy na coś lepszego niż rata dla banku? Czy zarabiania pieniędzy?

Pewnie, że mam, mogę podzielić się tą wiedzą w podstawowym zakresie za darmo, zakres rozszerzony już tylko na pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Unikam Ukraińców. Wynajmuję tylko Polakom. Najemca płaci tyle co rata +/-10% i jeszcze opłaty :)

Lol, to czy płaci Ukrainiec czy Polak nie ma znaczenia, znaczenie ma
Metody wydawania pieniędzy na coś lepszego niż rata dla banku?


@francoisinho: Ja to nazywam inwestowanie.

Pewnie, że mam, mogę podzielić się tą wiedzą w podstawowym zakresie za darmo


OK. Majątek 1.7 mln złotych. 75% w nieruchomościach reszta w gotówce, złocie, srebrze. Dajesz.