Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #pasta
SaintWykopek - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmierteln...

źródło: comment_1668068752LpgNpGQQbyfXraUx3hbl9L.jpg

Pobierz
  • 134
@rzep Umiem, nawet ze zrozumieniem. Nigdzie nie nazwałeś żadnego priorytetu ¯_(ツ)_/¯ ale te kilka komentarzy z łatwością pokazuje, że nie rozumiesz zawiłości problemu i dla Ciebie wszystko jest białe albo czarne. Owszem, policja nadużyła siły w przypadku tej interwencji i tak, zakończyła się ona śmiercią Floyda. Ale to nie znaczy, że można zapomnieć o jego kryminalnej przeszłości, narkomanii itd. i zrobić z niego bohatera. On zwyczajnie na to nie zasłużył. A zamieszki,
@matka_ziemniakow:

Umiem, nawet ze zrozumieniem. Nigdzie nie nazwałeś żadnego priorytetu ¯\(ツ)/¯


Powtórzę - wypowiadasz się w wątku o Floydzie, gdzie op twierdzi, że sam się zabił i policja jest niewinna.

To jednak nie przykuło twojej uwagi i nie zdecydowałeś się skrytykować oczywistego kłamstwa. Co jednak uznałeś warte za warte skrytykowania to post zwracający uwagę, że Floyd jednak został zabity przez policję.
dlatego brzydzi mnie ta złota trumna


@matka_ziemniakow: złota trumna to pomysł rodziny i mieli do tego prawo, chyba że uważasz że powinien być narzucony odgórnie kolor trumien?

Ale to nie znaczy, że można zapomnieć o jego kryminalnej przeszłości, narkomanii itd. i zrobić z niego bohatera. On zwyczajnie na to nie zasłużył. A zamieszki, które potem wybuchły idealnie wpisują się w to, czego oczekiwali rasiści - bezmyślne niszczenie mienia, kradzieże, pobicia.


@
W ameryce policja linczuje czarnego człowieka na ulicy


@ItsFine: ale bzdura. Nikt normalny nie mówi że należało się ćpunowi, ale przypominam że sraka była o to globalna, malowali jego murale w aranżacji aniołka (xD), o reszcie wiesz bo napisał OP. Typowa manipulacja ze sprowadzeniem jednego, realnego absurdu (który jest słusznie wyśmiewany) do drugiego, fałszywego, udającego że nikt by nie widział w tej sytuacji niczego złego, gbyby była potraktowana z minimum wyważenia.
@SaintWykopek: żyjemy w #!$%@? dystopii i wszyscy o tym wiedzą i mają to w dupie. Co powiesz o tym że plemienny lud żyjący na pustyni, który przypadkiem stał się w #!$%@? bogaty, buduje setkami tysięcy niewolników stadiony aby grupa bajecznie bogatych ludzi zorganizowała sobie zabawę w kopanie piłki? Gdzie kosztowało to śmierć 15 000 ludzi lub więcej, i wszyscy o tym wiedzą i mają to w #!$%@??
Nikt normalny nie mówi że należało się ćpunowi,


@Wap30: Wiem, ale masa polaków rasistów tak mówi, tak jak na przykład OP. Dlatego pod jego postem wyśmiewam taki pogląd. Ciesze się że się zgadzamy.

Gdyby nie ta imba z malowaniem aniołków itd to sprawa prawdopodobnie byłaby zamieciona pod dywan a policjant chodziłby dalej w mundurze i czekał na okazję żeby zlinczować kolejnego kolorowego ;)