Wpis z mikrobloga

a nie może ona wybrać miejsca? Są tu przytulne miejsca, ale to bardziej kwestia tego, co dla kogo jest przytulne.


@kasiknocheinmal: Nie wiem jak zagadac zeby ona wybrała i zeby to nie było jakos zle odebrane, bo mam wrażenie, że kobiety zawsze chcą zeby je prowadzić za ręke. Kiedyś, 1.5 roku temu pojechałem na taką randke, gdzie miałem nadzieje, ze ona bedzie prowadzic bo ja jestem przyjezdny, ale jakos zle to
@essos: Jak typiarka jest ogarnięta, to nie powinna mieć za złe, że nie znasz miasta i ma poprowadzić ten spacer/wybrać kawiarnię - w ramach rewanżu możesz przecież postawić kawę/wino, ale w obecnych czasach rzeczywiście laski biorą takich facetów za ułomów - mimo, że to oni przyjeżdżają do obcego miasta xD paranoja. Nie możesz z nią pogadać czy już za późno i jej naobiecywałeś zajebistych kawiarni i mega spaceru? Jak zareaguje alergicznie
Nie wiem jak zagadac zeby ona wybrała i zeby to nie było jakos zle odebrane


@essos: normalnie. "Nie jestem z Krakowa, jakie miejsce proponujesz?". Przy okazji masz jasną sytuację, że masz problem z topografią miasta i nikt się dziwić nie będzie. Plus wybiera miejsce, które sama lubi, więc masz z głowy kwestię tego, czy miejsce się jej spodoba.

mam wrażenie, że kobiety zawsze chcą zeby je prowadzić za ręke

jak takie
Jak zareaguje alergicznie to przynajmniej nie stracisz czasu na przyjazd do Krakowa. Bo chciałbym pomóc, ale nawet nie mam punktu zaczepienia, bo miejscówki to mozna podawać w nieskończoność.


@metalfaceee: A teraz możesz jeszcze rzucić jakąś radą? Bo juz jest jakiś punkt zaczepienia :P