Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Kolejna się pyta dlaczego mój ostatni związek się skończył ¯\_(ツ)_/¯ a mam 30 lat i od zawsze jestem sam. No czuje się jak jakiś wybrakowany, albo z ciemną przeszłością którą musi ukrywać. Już kilka dziewczyn pytała o byłych i zawsze kończyło się to olewką z ich strony po wyznaniu prawdy.
Czy to takie oczywiste że 30 latek musiał być w związku?
  • 15
@awitampanstwa: słuchaj, robisz tak - przypominasz sobie dziewczynę, z którą byłeś najbliżej (tzn. miałeś najbliższe relacje, może być nawet koleżanka, do której nie zarywałeś ani ona do Ciebie) i z którą już się urwał kontakt. Wmawiasz sobie, że ta relacja to był taki początkowy etap związku, no ale nie zgrywaliście się z charakteru i tak wyszło, że Wasze drogi się rozeszły. W razie pytania o seks mówisz, że ponieważ szanujesz kobiety
@awitampanstwa: Jestem trochę młodszy, ale wiem, że w moim przypadku skończyłoby się tak samo. Musiałbym od początku kłamać, bo na wieść, że nigdy nie trzymałem za rękę, że nie mam żadnych znajomych (a więc i nigdy nie byłem nawet na imprezie) każda wytrzeszczyłaby oczy i uciekła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awitampanstwa ściemniaj cos w stylu że nie byłeś jeszcze gotowy na ślub itd. Nie mów że nie byłeś w związku( ͡º ͜ʖ͡º)

@Frankyyfrank:

tak trudno trochę pokłamać? Ale wy macie problemy

@switcher20:

Musiałbym od początku kłamać

@ToJestNiepojete:

Takie kłamstwa da się rozpoznać w kilka godzin. Jeśli nie macie dużego doświadczenia w kłamstwach, to przeciętna kobieta rozszyfruje to bez najmniejszego problemu. Nie będą zgadzały się
@Trauma_Teddy: Ale jaki mam inny wybór niż ściemnianie? Mówienie prawdy byłoby gwoździem do trumny. A że nie będzie to łatwe, to wiem doskonale, bo jak ktoś, kto nigdy nie biegał, miałby wziąć się za maraton? Póki co i tak mi to nie grozi. Towarzysko nie wychodzę z domu od 10 lat. Nigdy, właściwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToJestNiepojete:

Mówienie prawdy byłoby gwoździem do trumny. A że nie będzie to łatwe, to wiem doskonale


Odpadniesz na pierwszych trzydziestu pytaniach o byłą Jakbyś tej historii nie przygotował, to zawsze wyjdą braki w kontaktach społecznych.

jak ktoś, kto nigdy nie biegał, miałby wziąć się za maraton?


Najpierw zacząć od kilometra¯\_(ツ)_/¯
Spróbuj zagadać ekspedientkę w sklepie albo rzucić żarcik fryzjerce. Wymyślanie połowy swojego życia nie ma sensu, chyba że się z adresatką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToJestNiepojete: dobra, przeczytałem kilka Twoich wpisów i już chyba wiem w czym problem. Tobie się wydaje że wartością są w ogóle kontakty z innymi ludźmi, zwłaszcza kobietami, a tak nie jest.
Kontakty międzyludzkie mają charakter transakcyjny, ergo inni ludzie muszą w Tobie widzieć jakąś wartość. A jak oni mają widzieć jakąś wartość, skoro Ty jej nie widzisz? Sam ze sobą się źle czujesz, to czemu loszki atencjuszki miałyby się czuć z