Wpis z mikrobloga

Zaczyna się remont ulicy. Postawili sobie zakaz parkowania, 150 aut nie może parkować. Parkingu/miejsca parkowania nie wyznaczyli, a w koło wszystkie ulice z parkomatami.
Przepustki mieszkańca od urzędu nie dostanę, bo na ulicy gdzie mieszkam parkomatu nie ma.
Na zebraniu dotyczącego remontu, na pytanie gdzie parkować dostaliśmy odpowiedź:
Gdzie się da.
Kurtyna
#lodz
  • 15
a jeśli faktycznie chodzi o Mielczarskiego, to nie 150 a max 120 aut i parkować nie mogą tylko na dzień frezowania. Jeden dzień. a później etapowanie.
@albonie: zostaliśmy poinformowani o miesiącu bez parkowania to raz. Liczyłem kilka razy i ponad 150 aut parkuje na ulicy to dwa.
@kubaklodz w urzędzie mi powiedzieli, że jeśli jestem zameldowany poza strefą płatnego parkowania-a moja ulica jest poza nią jako jedyna w okolicy, to nie mogę wykupić abonamentu dla mieszkańców niestety
Liczyłem kilka razy i ponad 150 aut parkuje na ulicy to dwa.


@wi3hu: Mielczarskiego zaprojektowane jest na 110 miejsc ¯\_(ツ)_/¯ nawet gdyby upychać auta poza miejscami wyznaczonymi, nie ma szans aby ta ulica przyjęła ponad 150 aut. Także jak chciałeś zrobić dramaturgię, wystarczyło pozostać przy faktycznej liczbie - też mała nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

w urzędzie mi powiedzieli, że jeśli jestem zameldowany poza strefą płatnego
@SeriousDude: zapraszam policzyć samochody zaparkowane na ulicy. 154 samochody po lewej stronie oraz potrafi być 20 ma zakazie po prawej, na trawnikach, ale tego nie liczymy, bo teoretycznie tych aut być nie powinno tam.
Kartek było już 3. Każda inna. Ja posługuje się informacjami z spotkania dotyczącego remontu ulicy zorganizowanego przez urząd miasta wraz z wykonawcą całego remontu.
Jeśli tylko 4 dni to zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Tak wszystkich aut