Wpis z mikrobloga

lEWUS BOISKOWY BANDYTA CHCIAŁ WYPIĆ WSZYSTKIE ZEMBY PRZYSTOJNEMU KISZPANOWI Z ZAZDROŚCI BO JEGO ŻONA HANKA ŚLINI SIĘ NA ULICY DO KISZPANÓW ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAK KISZPANIE PRZY POlakach WYGLADAJA JAKBY BYLI Z INNEGO SWIATA (SOM PRZYSTOJNI A POLACY PRZYNAJMNIEJ NIE). lEWUS OPAMIETAJ SIE KONCZ JUZ KARIERE ZANIM ZROBISZ KOMUS KSZYWDE A NA KONIEC ZAMIAST PRZEPROSIC POturbowanego KISZPANA TO JESZCZE RORED LEWANDUPIARZ DO SEMDZIEGO POKAZAL PO JAKICH SRODKACH PSYCHOAKTYWNYCH WLONCZA SIE NAJWIEKSZY AGRESOR. HAŃBA CALE SZCZESCIE ZE CZABI TO MONDRY TRENER I WYCIAGNOL VARCELONE Z KRYZYSU I W 10 WYGRALI MECZ CO PRAWDA ZACZYNALI W 8 BO lEWUS LICZY SIE JAKO -2 WIEC JAK ZSZEDL TO W KONCU MLODZIAKI Z VARCELONY MOGLY POKAZAC SWOJE UMIEJETNOSCI BEZ HAMULCOWEGO. lEWUS WON DO GANGU PRÓSZKOWSKIEGO BIĆ LUDZI Z ŁOKCIA TAM GDZIE ZACZYNALES KARIERE A NEI NA BOISKO TU NIE PRZYSTOJI TAKIE ZACHOWANIE. OBY GERMAN STRICKER DOSTAŁ PARĘ MECZUW ZAWIESZENIA ZA TEN BANDYCKI ATAK NA KISZPAŃSKIEGO OBROŃCĘ OSMANUNNY WON A NAJLEPIEJ DO WIENZIENIA ZAMKNAC BRUTALA TO MOŻE NA MUNDIALU WYGRAMY JAKIŚ MECZ CHOCIAŻ WATPIE MUSIELI BY ZAMKNAC JESZCZE NIESZCZESNEGO I GRZEGOSZA SZYNKOWIAKA

#mecz #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #pilkanozna #heheszki #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - lEWUS BOISKOWY BANDYTA CHCIAŁ WYPIĆ WSZYSTKIE ZEMBY PRZYSTOJNEMU K...

źródło: comment_1668005145bHf1pLk2Yb6Xtj0Ww0PSfA.jpg

Pobierz
  • 13
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Bardzo celne uwagi, Panie Krzysztofie. Jako kibol zawsze uważałem, że miejscem na ustawki jest las lub pola przy autostradach, a nie boisko, zwłaszcza w trakcie meczu, który przecież oglądają również dzieci. Czego taki boiskowy bandytyzm w wykonaniu tego piłkarzyka nauczy młodych?
Drugą, całkowicie oburzającą sprawą jest zachowanie, którego dopuścił się ten zawodnik przy schodzeniu z boiska – było to jawne promowanie narkotyków, co jest dla mnie absolutnie niedopuszczalne, podobną krzywdę
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Elokwentna parodia aczkolwiek chciałbym rzec, że osoby, które mówią tak na poważnie mają sporo racji, ale nie całą rację. Na pewno rorercik jest przehypowany w naszym kraju tylko dlatego no bojest jedynym piłkarzem z polski któremu się udało coś udowodnić, przez co jest wywielbiany pod niebiosa. No ale na pewno nie jest też jakimś demonicznym złem czy słabeuszem jak druga strona konfliktu sugeruje xD
@KRZYSZTOF_DZONG_UN szanowny Panie Krzysztofie, myślę że Pan powinien zostać oddelegowany do komentowania naszych spotkań podczas zbliżających się coraz większymi krokami mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA WORLD CUP 2022 QUATAR. Nikt jak pan nie potrafi na chłodno ocenić i skrytykować człowieka który zwany jest mesjaszem polskiej piłki. Tylko pan ma tyle odwagi, nie jest pan w żadnych układach