Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki taka zagwozdka związkowa. Jakie by było wasze nastawienie do tej sytuacji. Mam żonę Rosjankę, czasami rozmawiamy o dziecku i żona zasugerowała, ze będzie chciała uczyć dziecko rosyjskiego a mi się to totalnie nie podoba. Ogolnie po tej wojnie stałem się totalnie antyrosyjski i nie bardzo bym chciał żeby moje dziecko znało rosyjski i miasto dostęp do propagandy rosyjskiej. Wiadomo, ze bym chciał odrazu dziecko uczyć angielskiego i wydaje mi się rosyjski totalnie bez przyszłości i niepotrzebny. Może jestem troche #!$%@? przez ta wojnę i przez to mam takie zdanie. Jak to widzicie? #zwiazki #pytanie #rosja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a9a4bd32d13b4c411dc12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja trochę nie rozumiem twojego podejścia, na siłę chcesz "uszczęśliwiać" dziecko i zabraniać czy wręcz izolować go od kraju i kultury z którym tak czy siak i tak jest związany przez matkę. Znajomość innego języka i kultury czy bycie wielojęzycznym to zawsze jest plus dla dzieciaka, niezaleznie od tego jaki to język.

Ty możesz swoje, matka dziecka i tak zrobi co będzie uważała i średnio jej będziesz mógł przecież
@AnonimoweMirkoWyznania: ruskich nie lubimy wszyscy, ale języka niech się dziecko uczy. Ruski jest też językiem wschodniej Ukrainy i Białorusi, więc potem szansa za pracę będzie lepsza. Sytuacja będzie się zmieniała przez lata na lepsze i gorsze, skończy się pierwsza wojna ukraińska i z czasem wszystko wróci do normy.
Zwracaj uwagę na sposób jego mówienia bo języki wschodnie są strasznie chamskie i lepiej by miał polską manierę.
Mam żonę Rosjankę


O cie chooj!
To po to my tyle lat z rusyfikacją walczyliśmy żebyś teraz wroga do wyra wpuszczał?
( ͠° °)

nie bardzo bym chciał żeby moje dziecko znało rosyjski


Ciupciać wroga to możesz, ale jego języka się uczyć to już fe, tak?
Niech sie kaszojad uczy grażdanki, będzie mógł porównać ich propagandę z naszą rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam żonę Rosjankę, czasami rozmawiamy o dziecku i żona zasugerowała, ze będzie chciała uczyć dziecko rosyjskiego a mi się to totalnie nie podoba


@AnonimoweMirkoWyznania: takiej głupoty to tu jeszcze nie było. Jak ty to sobie wyobrażasz, że matka do włąsnej córki będzie chciała powiedzieć tak jak jej najbardziej naturalnie, czyli swoim ojczystym "kocham cię" a córka nie będzie rozumieć?
TaJezdemFoliażem: Rozwód też planujesz ? Oczywiście się zaszczepiliście/zaszczepiłeś się piątą dawką - co ?

To co piszesz wygląda jak bait, tak naprawdę nie masz zapewne żony rosjanki i dziecka z nią. Bo inaczej byś nie patrzył na to tak,że rosja to tylko same zło i najlepiej unikać wszelkiego kontaktu z ich językiem,kulturą itd...

Nie wiem czy przejdzie - ale powiem prawdę:

Ukraińcy "wygrywają" cały czas (w naszych mediach i swoich), "ruscy