Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: po TLoU 2 nie polecam sie zabierac, bo za duży przeskok będziesz miał jakości w dół, ograj sobie coś innego i krótkiego wpierw.

Co do gierki, to jestem jednym z tych których gra nie urzekła. Fabuła taka se, frakcje w grze takie se (zwłaszcza te szajbusy wieczyści którzy są marną kopia serafitów), ale za to fajny klimat, fajna mapka, świetne hordy. Trochę nużą zadania poboczne w postaci obozów i gniazd
@vulcanitu:
no to w takim razie może Mafia albo Sleeping Dogs?

Ale jeżeli musi być coś nowszego to zdecydowanie polecam Horizona dwie części o ile lubisz sf, bo dla mnie wątek fabularny to mistrzostwo w tej grze
@Zielony_Ogr: Sleeping Dogs grane trzy lata temu, w sumie na klocku niedawno kupiłem znowu i sobie czeka. Horizona właśnie ostatnio próbowałem i... nie chciało mi się w to grać, może kiedy indziej. Mafia remake?
@vulcanitu: momentami się nudziłem przy tej grze, ale łącznie może na godzinę gra zgubiła moje zainteresowanie. Cieszę się natomiast że grę ukończyłem, naprawdę fajnie się grało. A sama gra to jednoosobowy back 4 blood w fajnie zrobionym otwartym świecie.