Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#poznan #iphone #apple #ios

Jeśli ktoś szuka to mam na sprzedaż 6-tygodniowy apple iphone 13 pro max, 128gb złoty.

Stan nieskazitelny bez zadnej rysy, naklejone szklo spigen (drugie w zestawie), etui clear speck, przejsciowka c do lightning, pudelko i wszystko co w srodku.

Odbior osobisty i mozliwosc oględzin w #poznan moge tez wystawic z wysyłką olx.
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CandyToy: 14 pro max z tego co pamiętam to sie zaczyna od 7200 takze nie ta półka zupełnie ( ).

Dla mireczka 5400 ( ͡º ͜ʖ͡º). Gwarancja apple do 26 września 2023, za caly zestaw dalam 5970zl we wrześniu.
@Shyvana:

cudotworca nie jestem


Szkoda, dillu nie będzie :(

zreszta zloty i tak najładniejszy


Nie w moim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) mógłbym przez niego rozmawiać tylko w ukryciu.

Siedzi mi w głowie taki opis, który zapamiętałem kiedyś, kiedyś, na etapie zakupu 6s plus.

Black for men
Pink for women
Gold for women or gey
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siona: nie, nie spodobal mi sie ios i jednak kupie s22 ultra.

Ogolnie to rozczarowalo mnie to strasznie bo od 6 lat uzywam maca, mam tez ipada i tam mi wszystko gra i buczy i nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy. Jednak co android na telefonie to android xD
@Shyvana: e taaam
Są plusy dodatnie i plusy ujemne...

Największy tak to dialer i brak swipe w klawiaturze systemowej. Reszta w sumie do przeżycia.

Za to stabilność jest wręcz szokująca. Nie wyłączam telefonu od upgrade do uograde
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siona: rozumiem osoby, ktore nie chcialyby sie rozstawac z ip bo ma ogrom zalet, ktore widze i lubie, podobnie jak reszta sprzetu apple ktory uzywam przecież. Ale wychodzi na to, ze moje androidowe serce karmione od 14 lat zdecydowało ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Shyvana: s22 ultra sztosiwo, poza tym shutter lagiem, może w końcu jak od s23 przejdą na snapdragona to temat będzie ogarnięty. Zoom też mega. A z ciekawości, nie szkoda Ci braku handoffa po przejściu na andka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoundStic: wiesz, korzystania przez 14 lat z androida, przez 6tyg z iphona i teraz znowu z androida nie nazwalabym przejsciem z iosa na andka xD

Nie uzywalam tez tej funkcji. Ogolnie centrum mojego multimedialnego zycia jest telefon, komputera uzywam teraz jedynie do pracy, a pracuje wyłącznie za pomocą przegladarki i edytora tekstu xD