Wpis z mikrobloga

czyżby coś się delikatnie zmieniło jeśli chodzi plenerowe picie pod chmurką w #lublin ?
ostatnio sobie chadzam ze znajomymi do ludowego, mimo że kamer od nasrania na każdym kroku to na luzie 2-3 piwka wypijamy i nawet się jakiś patrol nie zakręci... ofc wszystko kulturalnie, cicho i spokojnie, a fanty grzecznie do śmietnika
pytanie czy to taki głupi fart czy faktycznie przymykają oko jak się zachowuje jak biały człowiek?
#piwowlublinie
  • 5
@Mete: Wydaje mi się, że tak zawsze było. W sensie nawet jak przyfilują na piciu w plenerze na nielegalu to przy zachowaniu odpowiedniej kultury po prostu skończy się na upomnieniu i rozchodzimy się w spokoju. Mnie ze znajomymi parę razy przyłapali, najczęściej jak sobie pod starą szkołą siedzieliśmy w wakacje wieczorami z browarkiem, ale też zawsze z kulturą piliśmy i sprzątaliśmy po sobie, to po prostu pogadaliśmy z policją/SM, że eleganckie
@Mete: Może nie miał kto przyjechać XD

Ogłoszony nabór nie jest wynikiem zwiększenia liczby etatów, ale tego, że 19 strażników odeszło z pracy. – Dwie z tych osób przeszły na emeryturę, trzy z poprzedniego naboru nie przystąpiły do pracy, a pozostałych kilkanaście przeszło do policji, Izby Skarbowej, Służby Więziennej i wojska – wylicza Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej.

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/szukaja-do-pracy-w-lublinie-spore-wymagania-ale-placa-minimalna,n,1000315840.html
@NuovoGioco: niestety nie zawsze tak było, teraz kilka lat już nie jestem na bieżąco, bo wole po prostu wypić w domu, ale wczesniej potrafili nawet sie przyczepić jak ktoś siedział schowany z dziewczyną nad bystrzycą, kulturalnie i bez darcia mordy, a mandacik i tak musiał być