Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy ktoś fenomen tego pajaca ze zdjęcia? Skąd on w ogóle się wziął?
Ostatnio co nie włączę telewizora, Tik Toka wszędzie jest ten przychlast teraz nawet Maca reklamuje
Co najlepsze nigdy nie słyszałem nawet sekundy jego piosenek mimo że słucham sporo muzyki
Odpaliłem z ciekawości dwie jego piosenki i tego gówna nie da się słuchać...
I jeszcze ten idiotyczny zagraniczny akcent i bezbeckie żarty w wywiadach

Szkalujesz Plusujesz

#ralphkaminski #muzyka #pytanie
Cosipi - Wytłumaczy ktoś fenomen tego pajaca ze zdjęcia? Skąd on w ogóle się wziął?
...

źródło: comment_16678333124mJ37McaHA8YX0gyuWMk5c.jpg

Pobierz
  • 245
ale mata przynajmniej ma znane piosenki idące w setki mln wyświetleń (tylko kilka jest w miarę słuchalnych reszta to chłam) które pewnie nawet twoja stara przynajmniej raz gdzieś usłyszała


@Cosipi: serio? Ja do teraz tego mata to znam tylko i wyłącznie z reklam makdonalda, taty prawnika z tv, że go gdzieś z blantem złapali i tego że śpiewał coś o #!$%@? w dziąśle (bo były o tym memy i tam znajomi
@Cosipi nie musisz znać wszystkich artystów w Polsce. Ba! Zdradzę Ci sekret - nawet nie musisz ich słuchać. Wracaj do Sanah, a muzyki której nie rozumiesz po prostu nie tykaj. O gustach się nie dyskutuje.
@wrocilem_bo: Ja też nie, a raczej staram się aktualizować scenę muzyczna w oczekiwaniu na jakiś cud w postaci zespołu czy wykonawcy który nie będzie wykonywał hip hopolo lub szeptanego popu o starbaksie. A ten gość, ten gosc wygląda na hiphopolo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co najlepsze nigdy nie słyszałem nawet sekundy jego piosenek mimo że słucham sporo muzyki
@Cosipi:
No to w dupie byłeś i gówno widziałeś. Jakoś mi się udało 'spotkać' tego artystę w sieci a jestem muzycznym leśnym dziadem, który zatrzymał się w latach 80.
@Cosipi Ja go znam z jednego wywiadu gdzie do dzisiaj mam zdanie na jego temat jako zwykłego pajaca, który jest oderwany od rzeczywistości.

Coś było na temat psychologa i on stwierdził, że każdy powinien chodzić do psychologa, no chyba że pracujesz na kasie to wtedy nie (i tu zostało mu przerwane zdanie drugiego gościa który się #!$%@? że typ twierdzi, że zwykli ludzie nie mają problemów) no I potem tam się wywiązała