Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@paterzyk: a ja czytalem, ze zrobili na raz, bo Hayek srala pod siebie ze wzgledu na weza. I ja wiem, ze mozna zrobic milion ujec i poskladac je w calosc, ale ona chyba chciala tego uniknac. Masz jak zweryfikowac? Bo tylko kiepa w pracy pale i wracam robic.
@okoniaczek: Stwórz 3 #!$%@? sezon do wspaniałego serialu tylko dlatego, że przyśniła ci się Monica Bellucci i chcesz nie tylko ten sen opowiedzieć, ale jeszcze pokazać go jak najszerszej audiencji. Nazywaj się David Lynch i bądź reżyserem Twin Peaks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZSXTC dawno temu widziałem gdzieś info o kilku dublach tej sceny, teraz jedynie na reddicie na jakimś wątku znalazłem, jak się zdaje, cytat z planu: “Hey guys the vodka didn’t make it we need another take” “You have a raging boner and you’re drunk the fuck are you talking about?” “RUN IT BACK” A jeśli chodzi o Salmę to znalazłem jakiś fragment wywiadu, gdzie mówi o tym, że się boi węży i
@Anesa: byli lepsi, Vincent Gallo napisał scenariusz i wyreżyserował film, w którym główny bohater ma realnie, bez udawania robioną gałę przez Chloe Sevigny. Zgadnij, kto zagrał głównego bohatera ( ͡° ͜ʖ ͡°)