Wpis z mikrobloga

@romualdkrzyzanowski: Powiedz mi jak to wyglada z tymi słuchawkami ? Mam mieć swoje po to żeby podłączyć do swojego telefonu ? Czy może być interkom w kasku ? Druga sprawa jak to tam wyglada na placu, egzaminator mówi cały czas gdzie mam podjechać i skąd zaczynać itp ?
@FelippeMassa: Nie kraków ale wszędzie obowiązują te same zasady.
1. Sluchawki na jacka które łączą się z krótkofalówką w kieszonce kamizelki "L" którą dostajesz. Interkom nie może być, mają być słuchawki z jackiem i tyle, nawet nie próbuj z nimi polemizować :P
2. Tak, egzaminator daje komendy przez walkie talkie. Działa to w jedną stronę, więc ty tylko machasz głową że rozumiesz, podczas jazdy to samo. Jak mówi "na skrzyżowaniu w
1. Sluchawki na jacka które łączą się z krótkofalówką w kieszonce kamizelki "L" którą dostajesz. Interkom nie może być, mają być słuchawki z jackiem i tyle, nawet nie próbuj z nimi polemizować :P


@Sarveil:Co prawda mieszkam na Ślasku ale ja zdawałem w swoim interkomie, Pan ładnie do mnie zadzwonił i sobie gadaliśmy podczas egzaminu, pełen luzik. Mieszkałem w Krakowie przez 10 lat i się wyprowadziłem bo mało właśnie było ludzi w