Wpis z mikrobloga

To dołączyłam do Was. Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę. Jeśli macie jakieś materiały ze streamów, w których twórcy grożą, wyzywają i dyskryminują - prześlijcie do mnie albo wstawiajcie pod spodem. Bo to kurde jest serio jakaś patologia i wieloletnie przyzwolenie na przemoc wśród influencerów, które musi się skończyć.
#famemma #nitro
  • 165
@majakstasko: > Ale chodzi mi o groźby śmierci czy groźby karalne

Co wszyscy maja z tymi groźbami śmierci? Za każdym razem gdy ktoś chce się poskarżyć na jakaś społeczność to wspomina o tych mitycznych „groźbach śmierci” co po n-tym razie brzmi śmiesznie i totalnie niepoważnie.
Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę


@majakstasko: Ale przecież jeszcze kilka godzin temu pisałaś że jesteśmy przemocowi i toksyczni i brałaś całą społeczność jako jeden organizm. Idąc twoją logią też jesteś teraz przemocowa i toksyczna bo masz tu konto.

Dziwny ten internet...

Zauważyłaś że materiały z wykopu się klikają więc jednak sztama? Jesteś cyniczna w wszystkim co robisz.
CreativePL - > Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę

@maj...

źródło: comment_1667608016WMpjPPfzp2WLijmj4DiXmH.jpg

Pobierz
@Uczaj: wyślij mi, bo ja zbieram te materiały i jutro #!$%@? grubym filmem z którego chcemy zrobić viral na twitterze, jest w to zaangażowanych kilka wykopków, gość co to sklejał usunął konto i ja będę musiał dopracować ten film i go sfinalizować, no chyba że @qski się za to weźmie Nie ma sensu publikować pojedynczych shotów, a od razu całość
@CreativePL: a co innego miała napisać, w social mediach wykop ma od dawna wyrobioną taka a nie inna opinię (nie bez przyczyny) i nikt spoza nie będzie raczej za bardzo walczył żeby to zmienić. Jakby napisała, że to tylko część wykopków tak pisała a nie wszyscy to by coś zmieniło w postrzeganiu tego portalu?
A że założyła tu konto to chyba normalne skoro zauważyła możliwość współpracy w sprawie, którą uznaje za
@CreativePL: jeżu, obrała w tym uniwersum rolę świeckiego księdza, to musi skądś nabrać contentu na przyszłe gównoburze. Pewnie jest jej smutno, że musi polegać na ludziach, którzy ze złych pobudek chcą krzywdzić dziecko tego patusa, który dopiero się przekona, co narobił angażując swojego gówniaka do pato-uniwersum :(.

Ale ma przecież inny cel ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@CreativePL: patrząc przykładowo po ostatnich wypowiedziach takiej Tokarczuk śmiem twierdzić, że bycie pisarką nie sprawia, że stajesz się mistrzem komunikacji w social mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatecznie z wypowiedzi Mai można wywnioskować jedynie, że istnieją użytkownicy tego portalu, którzy zarówno szkalują Nitra za jego groźby jak i podważają jego ojcostwo a nie że wszyscy użytkownicy to robią. Myślę, że na pewno co najmniej dwóch takich by
I oczywiście że jest hipokrytką i cynikiem. #!$%@?ła na freaki a sama poszła walczyć pod płaszczykiem walki o prawa, #!$%@?ła na lewandowskiego i jego zegarek że to jest chore i że pięlęgniarki zarabiają tyle i tyle, a sama zgarnęła nie małą sumkę nie potrafiąc nic ogrywając to że to sportowa walka.

Z rok temu udzielałą wywiadu w którym udawała że nie wie o jakie prawa i jak źle mają kobiety w krajach
@majakstasko: pamiętam jak tu Cie szkalowaliśmy prawie tak jak papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr, cześć Maja jazda z Sergiuszem do spodu, uważam że takie toksyczne osoby powinny zniknąć z przestrzeni internetowej bo piorą mózgi dzieciakom które chłoną zachowanie swoich idoli, mam nadzieję że połączymy siły niczym megazord i power rangers. Jesteś osobą medialną więc to co