Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie jak odrobić depo jak się ciągle pospałam i robię głupie trady. Miałem do obróbki 5k w tamtym tygodniu teraz już 8k ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przełknąć tą stratę i odpuścić kontrakty czy jakieś inne rady możecie dać? Szło mi dobrze dopóki grałem małymi lookami bez spiny a coś mi #!$%@?ło i zacząłem grać grubszymi jak na moje depo i z 12k na plus zrobiłem 8k straty. Jestem załamany swoją postawą. #gielda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636579d9c8f06a7cac345610
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania
@wersalski_kasztan
Tak jak Ci mówi kolega. Nie możesz nastawiać się na zyski, zacznij traktować kasę przedmiotowo. Mniejsze ruchy masz na akcjach. Swego czasu byłem 10k w plecy, ale mam ten komfort że mam #!$%@? w tą kasę. Może dlatego że gram już 5 lat, a nic nie przychodzi od razu. Potraktuj to jako dobrą szkole i wyciągnij jak najwięcej wniosków.
@dambrzez ale też trzymanie straty spółki typu Facebook nie można porównać do trzymania straty spółki co się odbija gdzieś na dole 70% od ath. Tzn spółki value, które nawet kryzys nie jest w stanie #!$%@?ć nie wiadomo jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirunia popracuj na glowa. pewnie siedzialaś na tagach i oni pisali o co chodzi z tymI emocjami i z ta he he głowąn.no wlasnie o to. Plus dołozył bym jakaś edukację żeby nie było zaskoczeć co do tematów ogólnych,
+ akceptuj że 60% tego co się dzieje jest nietyrmulaczalne/irracjonalne
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę że po prostu za bardzo uwierzyłeś we własne siły. Przestałeś kontrolować rynek bo stwierdziłeś że jesteś w stanie coś przewidzieć. Większość traderow nolajfi przed wykresem minutowym od świtu do nocy. Najpierw odzyskaj tysiąc, potem trzy a potem to już z górki. Jak będziesz chciał odrobić szybko to stracisz jeszcze więcej.