Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #tomtom

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zakupem tom tom go expert, wybij sobie z głowy i pozostań przy 6250 :) a dlaczego? Wieczne zacięcia, resety, czarne obrazy dziwne rzeczy. Drugi raz jest w drodze do serwisu, jeszcze raz i będzie nowa równie #!$%@?. Jeśli chodzi o pracę też lipa, nie wyświetla dzikusów na bocznym pasku, można włączyć wyświetlanie tylko na ogólnej mapie - jajogłowi wyszli z założenia że to parkingi dla osobówek więc nie są przedstawiane. Owszem, można włączyć pojazd osobowy/dostawczy i wtedy będą wyświetlane ale tracimy informacje ograniczeń prędkości dla dużego oraz zdarza się wpuścić na drogę z zakazem ciężarowym mimo ustawionych faktycznych wymiarów oraz wagi. Brak możliwości szybkiej zmiany wyglądu dziennego/nocnego co bardzo mi brakuje, miałem nadzieję że będzie podręczne sterowanie jasności. Jedno i drugie utrudnili. Na plus ekran oraz grafika, poprostu aktualna do czasów niemniej uważam że to zrobiony krok w tył niż do przodu. I jeszcze ten #!$%@? support... Ehh
zolwik89 - #zycietruckera #tomtom

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zakupem t...

źródło: comment_1667586276Rp4VnrkmlfMZ12i63ld9Se.jpg

Pobierz
  • 13
@zolwik89: czekaj, dożywotnią licencję masz za 90 euro i w tym masz 3lata aktualizacji. a za traffica sie płaci chyba dodatkowo 20 euro na rok, aczkolwiek ja z tego nie korzystam. masz jeszcze opcje (do której nie zachęcam, ale informuje tylko że też się tak da) aby spiracić. sa odpowienie grupy między innymi na fb, gdzie znajdziesz linki skąd pobrać

niemniej, zanim byś się zdecydował na wydanie takiej kasy, przetestuj sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwik89: w ten model przekreślił brak wbudowanej karty SIM (tak jak ma to miejsce w 6250) do Traffica, fotek i innych "dodatkowych" bajerów