Wpis z mikrobloga

Czy tylko u mnie Safari wariuje po update systemu do Ventury? Strona po załadowaniu w pasku adresu cały czas ma "X", dopiero po kliknięciu pojawia się odśwież. Nie można przeglądać recenzji na Allegro, osadzony player Youtube nie działa na wykopie. Też tak macie?

#apple #macos #safari
  • 10
@L3stko: takich problemów nie mam, ale zdarzyło mi się, że po przerzuceniu kart z jednego okna przeglądarki do drugiego, na dwóch osobnych monitorach, one się jakoś zawiesiły w niebycie i niby były, ale nie do końca. Nie dało się ich otworzyć, dodały się tylko jako favicony i to niekoniecznie centralnie w pasku zakładek, ale za to poprzednie zakładki skurczyły się tak jakby tamte były obok.
@L3stko: zbugowane safari w Venturze fest. mam podobne problemy co @ArekJ z przenoszeniem zakładek między oknami (robi się mirror i mam dwie zakładki, które są tą samą stroną i nawet zmiana adresu zmienia go na obu zakładkach XD). Do tego mam czasami problem z nieodtwarzaniem się filmików wrzuconych na stronach jak streamable / embedy na 9gagu i tylko commad+q i ponowne odpalenie pomaga.

nooo, generalnie popsute fest ...