Wpis z mikrobloga

Cytując stronkę:

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia. (Ważny dożywotnio bez abonamentu rocznego).
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego. (Pobierz tylko z firmy Microsoft.)
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.( Aktywacja poprzez wpisanie klucza w programie. I nie telefonicznie ).
✓ Faktura VAT. (Kliknij przycisk Chcę fakturę).
✓ Właściwość powiązania klucza z kontem Microsoft w celu jego ochrony.



Informacje prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony
@extrasauce jak masz wątpliwości to sprawdź dane sprzedawcy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Sprzedawca – MOUSSA SEDIRI, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą WINDOW DIGITAL Moussa Sediri, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 7282845892,
@cybulion Zastanawiało mnie to jak by taki sklep mógł działać legalnie i wystawiać faktury skoro sprzedają lewe klucze. Chciałem coś bardziej legalnego niż KMSpico, które mi za czasów Windows 8.1 po instalacji nayebało jakieś malware.
@gomjeden
@gunsiarz no wyczerpuje, ale żeby kupić taki klucz i być legalnym potrzeba teczki dokumentacji - kto go miał wcześniej, oryginalna faktura zakupowa, protokół zniszczenia / usunięcia oprogramowania od poprzedniego właściciela. Nikt z takich sprzedawców nie dostarcza takiego pakietu ( ͡º ͜ʖ͡º)

MS od lat prowadzi politykę że jak mają piracic to lepiej żeby piracili Microsoft a nie konkurencję i specjalnie się tym nie przejmuje. Bagiety nie
MS od lat prowadzi politykę że jak mają piracic to lepiej żeby piracili Microsoft a nie konkurencję i specjalnie się tym nie przejmuje.


@Koliat: i dlatego skorzystałbym z ogólnie dostępnych narzędzi, zamiast płacić firmie dostarczającej "używane" klucze. Po co płacić za coś, co można mieć za darmo.

@extrasauce: Kupujesz klucz czyli ciąg znaków. Tam nie jest nigdzie napisane, że kupujesz licencję. Klucz a licencja to dwie różne sprawy. Klucz aktywuje system, zakup licencji potwierdza, że kupiłeś legalny system.
Jak chcesz mieć aktywowany system który nie męczy o aktywację a nie potrzebujesz full legal to poszukaj najtańszego klucza jaki jest i już. Z kluczem od Win 7 też zadziała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extrasauce: ja ci powiem tak szczerze, jak do uzytku prywatnego to jest ok, jak na firme to nie polecam bo jak wyzej pisza - dokumentacja ktorej nie zastapisz jedna fvat. Sam raz w zyciu kupilem licencje na 7pro64bit i na niej jade po dzis dzien, nie bylo tanio ale mus to mus.