Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: Wygląda że ktoś niekompetenty pracuje tam jako manager:P

przeanalizowaliśmy jeszcze raz bardzo dokładnie całą sytuację.

Niezwłocznie po Twojej pierwszej rozmowie z Managerem i zgłoszeniu nieprawidłowości, które były wynikiem błędu komunikacyjnego, za który jeszcze raz przepraszamy, została natychmiast uruchomiona procedura wyjaśniająca Twoją sprawę. Po naszej stronie nic się nie zmieniło - Twoje ustalenia z Managerem są obowiązujące i są w trakcie realizacji.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt
@ATAT-2: albo gość miał niewyobrażalnego pecha albo to jakiś turbodzban, który nie ma pojęcia co podpisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo można powiedzieć o Luxofcie ale tak ogromne korpo wszystkie kwestie HR i payroll mają dopięte na ostatni guzik bo po prostu zatrudniają kilkanaście tysięcy ludzi xD
przeanalizowaliśmy jeszcze raz bardzo dokładnie całą sytuację.

Niezwłocznie po Twojej pierwszej rozmowie z Managerem i zgłoszeniu nieprawidłowości, które były wynikiem błędu komunikacyjnego, za który jeszcze raz przepraszamy, została natychmiast uruchomiona procedura wyjaśniająca Twoją sprawę. Po naszej stronie nic się nie zmieniło - Twoje ustalenia z Managerem są obowiązujące i są w trakcie realizacji.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z Managerem projektu.

Pozdrawiamy,

Luxoft Poland


@powaznyczlowiek: teraz podobno
@johnyboy: nikogo bronił nie będę, ale gość jest mega spieniony, dużo krzyczy i nie daje żadnych konkretów, a takie internetowe afery mnie już nauczyły, że nieraz się potem obraca sytuacja o 180 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: pracowalem dla DXC przez jakis czas, wiec to prawie to samo - hajs zawsze byl na czas, pracowalismy na jednym projekcie z ludzmi z Luxoftu i z tego co slyszalem to problem byl tylko z wyplata nadgodzin (komuś wisieli hajs za nadgodziny skumulowane z pol roku)
@ATAT-2: ja tam milo wspominam. Dolaczylem, wrzucili mnie na projekt, msc czekalem na przyznanie dostepow, zeby w koncu dowiedziec sie ze luxoft stracil ten projekt i przerzucaja mnie do nowego xD nie majac innych zajec porobilem sobie wlasne projekciki, poduczylem co tam chcialem i pogralem na konsoli w playroomie. I to wszystko w godzinach pracy oczywiscie. 'Wakacje' zycia za ktore ktos mi zaplacil. a i jeszcze akup mieli jakies 95% wiec
@ATAT-2: nie pamiętam już ale chyba w Luxofcie sprawy płacowe są outsourcowane do firmy zewnętrznej. Więc coś ustalili z managerem w sprawie pensji i to nie dotarło do podwykonawcy. Potem gość pisze jakieś głupoty o wypłacie pensji za okres wypowiedzenia, ale jednocześnie pisze że nie brał wypowiedzenia, bo byłby dostępny dopiero w grudniu. To jest jakiś pieniacz. Luxoft jest jaki jest ale na pewno intencjonalnie nie oszukuje ludzi na kasie.
Dużo można powiedzieć o Luxofcie ale tak ogromne korpo wszystkie kwestie HR i payroll mają dopięte na ostatni guzik bo po prostu zatrudniają kilkanaście tysięcy ludzi xD


@powaznyczlowiek: no nie wiem, pracowałem w równie dużej firmie, która #!$%@?ła mnie na hajs zaraz po złożeniu wypowiedzenia bo managerka była suką #!$%@?ą po czym ignorowała przez 2 miesiące bo niby "co chwila ktoś ucieka na l4 z komisji wyjaśniającej". Szybka była reakcja na