Wpis z mikrobloga

@niebadzogrem: taka cena w okolicy to już standard. Czasy kiedy za +/- 2 tyś można było mieć mieszkanie w centrum, które nie było totalną klitką już dawno minęły. Uważam, że patrząc na obecne realia to dobra opcja, jeśli mieszkanie jest dobre skomunikowane i można np jedną linią bus / tramwaj dojechać do centrum kato w powiedzmy 20-30 minut
@niebadzogrem ja na południu Katowic (Piotrowice) za mieszkanie 2 pok. 51m² liczę lokatorów właśnie teraz około 2100. Ostatnio spółdzielnia podniosła znowu czynsz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzkotem: ja jestem królewicz poniżej 10k na rękę a mam 2! Nie będę mieszkał w bloku. Powinni mi płacić za moją obecność, pierdy, bekanie i błogosławienie świętym stolcem bonto rzadkość. No chyba że mam srake to częstość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzkotem: Godula nawet spoko, ale w sumie to zależy gdzie masz pracę - jak zdalnie to ja bym szukał czegoś w Chorzowie/Ruda Śląska - Klimzowiec, Halemba, Wirek, Kochłowice, ale Świony bym sobie odpuścił. W tej cenie w Katowicach też znajdziesz - ja wynajmuje na Witosa za 1500+czynsz+opłaty i zamykam się w 2200zł