Wpis z mikrobloga

@xTortox: Primo: na bank cały słup z syganlizacją zrobią na nowo, sekundo: no tak, bo Ty na bank stojąc na czerwonym rozglądasz się na bok szukając potencjalnych zagrożeń xD
@Manioza: tam i tak nie potrzebne są światła, wystarczy zrobić pas dla włączających się do ruchu dla tych co zjeżdżają z Gądowianki. A czy o tym pomyśleli? Dowiemy się za rok xd
@Manioza: ja wiem, przecie mieszkałem kilka lat na Muchoborze Małym. No fakt, jest tam opcja skrętu w lewo, aaaale jakby to #!$%@?ć i niech zawracają na następnym skrzyżowaniu? Tak jak autobusy przed długi czas na Szkockiej? Nie wiem czy były by większy korek bo ekspertem nie jestem, zwykła matura, wie Pan. Przystanek Nowodworska i tak powinien być do #!$%@?, bo w szczerym polu, chyba tylko dla ludzi którzy nie chcą dreptać
@Manioza czekaj, czekaj w sumie tam są 2 światła. Ja wciąż myślałem, że stoisz przed tymi od zjazdu z Gądowianki. Muszę teraz tak zrobić, żeby nie wyjść na głupka i że to ja mam rację. No to, dajmy zakaz wjazdu z Nowodworskiej na Strzegomską, postawmy słupki, by można z Nowodworskiej wyjechać tylko na Chociebuską. Widzisz proste! Korki znikną jak ręką odjął :D A tak wracając z offtopiku, pewnie zamontują słup z prawej