Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że osoby ekscytujące się tymi hehe polskimi elektrowniami atomowymi mają 15 lat.
Czy wy się z choinki urwaliście? Ile już tego było? Superszybka kolej, WIELKIE lotniska, WIELKIE stocznie, WIELKIE fabryki samochodów.

Jedyne co się udało to gazoport w Świnoujściu, tylko dlatego, że Tusk przywiózł na to kilka wagonów kasy z Brukseli, a ówczesny kryzys gospodarczy Polskę ominął.

Dajcie spokój, znowu nabieracie się na PiS-owską megalomanię a tymczasem tydzień temu polski budżet zesrał się i obudził bo się okazało, że nikt już nie chce kupić obligacji.

#gospodarka #energetyka #bekazpisu #atom #polityka
PiccoloGrande - Mam wrażenie, że osoby ekscytujące się tymi hehe polskimi elektrownia...

źródło: comment_1667470275JUn84eQtXhqztAU3WmxEvP.jpg

Pobierz
  • 46
Jedyne co się udało to gazoport w Świnoujściu, tylko dlatego, że Tusk przywiózł na to kilka wagonów kasy z Brukseli, a ówczesny kryzys gospodarczy Polskę ominął.


@PiccoloGrande: czekaj, tusk przywiozl od niemcow pieniadze na gazoport zeby polska sie uniezaleznila od ruskiego gazu/energii reeksportowanej przez niemcy?
@PiccoloGrande: Dobra a przy tej WIELKIEJ kolei WIELKIEJ stoczni były podpisane długoletnie umowy i tak dalej? Nie mówię ze PiS nie może tego #!$%@? vide zerwany przetarg na Caracale (chociaż to nie do końca dobry przykład, bo PiS chciał tak zrobić laske Amerykanom, tak samo jak terax Amerykanie chcą robić nam elektrownie jądrowa) ale nie porównuj jakiejś kiełbasy wyborczej która nie wyszła nigdy z głowy karakana do tego co jest dzisiaj
@PiccoloGrande: Co do pierwszego masz na myśli studium wykonalności? Może koszt jego faktycznie przyprawia o mdłości ale czepianie się ze zrobiono czegoś studium wykonalności i wyszło ze się nie opłaca i ze ktoś się tego posłuchał zamiast iść w zaparte jest trochę na wyrost nie uważasz? Xd

Co do stoczni to nic mi o tym nie wiadomo, a lotnisko na przykład dużo kasy idzie na ten wg ciebie śmieszny rozwój kolei