Wpis z mikrobloga

Wracam na tag #otoziaki po dosyć długiej przerwie.

Dzisiaj historia Rino- buldoga chińskiego, który trafił pod nasza opiekę kilka dni temu. Jak to przystało na psy od pseudohodowców Rino ma wadę genetyczną. Nie posiada panewek w stawach biodrowych + ma zanim mięśni w tylnych łapkach. Poruszanie się sprawia mu więc ból (,)

Przed nim operacja, a potem zapewne długa rehabilitacja, ale jest szansa, ze kiedyś jego łapki wrócą do pełni sprawności.

Psiarze i zwierzoluby, zwracam się o pomoc. Mamy do opłacenia hotelik, karmę, wstępne badania, a potem tez operację i rehabilitację.

Wrzucam więc linka do zbiórki, jeśli ktoś ma ochotę wpłacić 2 czy 5 czy 20zł, to będę baaardzo wdzięczna (,) A jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie naszej działalności charytatywnej, to również chętnie odpowiem! :)

ZBIÓRKA RINO

#otoziaki- będę wrzucać tu aktualizacje

#pomagajzwykopem #psy #pokazpsa #opole #katowice #slask #niekupujadoptuj #smiesznypiesek
cytmirka - Wracam na tag #otoziaki po dosyć długiej przerwie. 

Dzisiaj historia Ri...

źródło: comment_1667466403SoeewHPSwsh1IhbrL4P35q.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@cytmirka: ogólnie w chinach jest kilka ciekawych ras. Ta nazywa się Chongqing dog. Jakiś czas temu zauważyłem, że zaczęła pojawiać się na olx. Mam nadzieję, że hodowcom uda się usunąć nosicieli tych genów z linii, bo rasa ma szansę na duża popularność.
  • Odpowiedz
@debug: Dziękuję bardzo! ʕʔ
Tak, to dokładnie ta rasa i tak, on był też wystawiony na olx jeśli dobrze kojarzę... Przewalona sprawa z pseudohodowcami.
  • Odpowiedz
@GilbertArenas: Nie wiem ile ma, ale staruszkiem nie jest, pewnie z 2-3 lata. Pakula niedługo do kastracji chyba, sika w domu i zaznacza, śmierdzi niemożebnie xD Za to Kłaker sika mniej, ostatni raz zlał się z 4 dni temu, a wcześniej to 2 razy dziennie lał xD
  • Odpowiedz